Poprzedni artykuł: Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub! Para pochwaliła się zdjęc... Następny artykuł: Ta kobieta sprawdziła wierność chłopaka przez... Facebooka!

Znamy imię dziecka Agnieszki Kaczorowskiej!

Kobieta,
,
, tagi: Agnieszka Kaczorowska
Jej córeczka urodziła się już kilka dni temu, jednak dopiero teraz aktorka i tancerka postanowiła nas poinformować o tym, jakie imię wybrała dla dziecka.

Gwiazda serialu "Klan" całą ciążę dzieliła się z nami szczegółami ze swoich przygotowań do bycia mamą. Gdy w Nowy Rok ogłosiła wraz z mężem, Maciejem Pelą, że  spodziewają się dziecka, zaledwie dzień później już mogliśmy obejrzeć jej pierwszy film z cyklu "Będę mamą". Kaczorowska wielokrotnie, gdy jej brzuszek rósł, decydowała się na profesjonalne sesje zdjęciowe. Również z samej porodówki - tuż po porodzie zaprosiła do szpitala fotografkę (@fotografie_eweliny), która wykonała pierwsze zdjęcia rodziny w komplecie. Jednak na imię dziecka, aktorka i tancerka kazała nam chwilę poczekać.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Baron spodziewają się dziecka? Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek

Imię dziecka Agnieszki Kaczorowskiej 

Dziś już wszystko stało się jasne, młodzi rodzice zdecydowali się na bardzo urocze imię dla swojej córeczki. Informacje o tym, podobnie jak poprzednie, podali na swoim instagramie. 

Na koniec, żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia... Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb... Oto Emilia Pela. ❤️ Na razie po prostu Emilka❤️❤️, a dla nas najczęściej Emi. ❤️❤️❤️ I to Wam musi wystarczyć. - czytamy na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej.

Fani są zachwyceni wyborem młodych rodziców.

"❤️Emilka❤️Pięknie!!!!! ❤️"
"cudne imię ❤️ wszystkiego dobrego dla Was"
"Przecudnie uroczo ❤️ " - czytamy w komentarzach.

Dlaczego właśnie teraz młodzi rodzice zdecydowali się na podanie imienia swojej córeczki? Uznali oni, że jego ujawnienie po prostu nie stanowi dla małej zagrożenia. Skąd takie obawy? Ostatnio na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej miała miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja. Ktoś jej córce życzył śmierci! Młodzi rodzice powzięli odpowiednie kroki, aby tego typu zachowanie nie pozostało bezkarne. Podjęli także ważną decyzję. Agnieszka i Maciej postanowili, że nie będą publikować w social mediach zdjęć buzi swojej córeczki. Aktorka umieściła na ten temat wyczerpujący wpis na Instagramie. 

Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo ❗️ Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń w której nic nie ginie. To co się dzieje w czeluściach internetu jest naprawdę przerażajace, a ludzi ze złymi intencjami jest niestety niemało. Dodatkowo wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. I choć jesteśmy odpowiedzialni za naszą córeczkę, to nie możemy podjąć za nią tej decyzji. To oczywiste, że zakochani w niej po uszy chcielibyśmy pochwalić się całemu światu jaka jest śliczna i wspaniała (dla nas zawsze będzie najcudowniejsza pod słońcem❤️), ale najważniejsze dla nas jest to, aby była BEZPIECZNA. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy, a jest ich niemało , zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie. - napisała aktorka.

Co sądzicie o decyzji Agnieszki i Macieja? Do tej pory młodzi rodzice często dzielili się zdjęciami z córeczką. Zazwyczaj były to jednak efekty sesji zdjęciowej, na których faktycznie nie było widać twarzy maleństwa.

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 20:14

Nasze propozycje