Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska pokazała… cellulit! Zdradziła też, czy ma rozstępy Następny artykuł: Julia Wieniawa przesadziła ze sztucznym opalaniem?

Syn Anity z ŚOPW dostał imię po dziadku? Fani nie są zachwyceni

Kobieta,
,
, tagi: macierzyństwo, imię dla dziecka, dzieci gwiazd
Anita i Adrian, których znamy z programu 'Ślub od pierwszego wejrzenia' niedawno doczekali się pierwszego potomka. Długo ukrywali, jak chłopiec ma na imię, ale już wszystko jasne.

Wczoraj Anita opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie niemowlaka ze specjalnie zorganizowanej, profesjonalnej sesji, gdzie koło chłopca z literek ułożone jest jego imię. Małżeństwo z reality show zdecydowało się na popularne dawniej imię Jerzy. Podobno tak właśnie miał na imię dziadek ojca chłopca, z którym ten był wyjątkowo blisko. Fani nie ukrywają zdziwienia z powodu wyboru tego imienia. 

Zobacz także:  Anita z "ŚOPW" urodziła syna, a fani ją porównują do... księżnej Kate! Zobaczcie to zdjęcie

Anita i Adrian z ŚOPW zdradzili imię swojego pierwszego syna

Dumna mama podpisała zdjęcie chłopca: 

Mam już miesiąc, więc pora się przedstawić… Nazywam się Jerzy Andrzej Szymaniak ale rodzice mówią do mnie Jerzyk.

Po opublikowaniu postu, fani od razu zareagowali. Okazało się, że nie wszystkim podoba się imię malucha. Choć obserwatorzy zgadzają się, że nazwanie dziecka po dziadku to szlachetne posunięcie, uważają też, że imieniem Jerzy bardzo skrzywdzili potomka…

Nie neguje wyboru rodziców bo to jak najbardziej ich sprawa... Ale czemu Jerzy? Dla mnie w dzisiejszych czasach to imię nie przemawia, nasi dziadkowie, ojcowie ok, ale teraz w XXI wiek niekoniecznie.

Jak w łatwy sposób zniszczyć życie dziecka - dać mu na imię Jeżyk haha. Masakra! - komentują obserwatorzy

Zobacz także: Gwiazda pokazała brzuch po ciąży. Reakcja fanów: 'Brawo za odwagę!'

Gdy Anita zdradziła wcześniej, że pierwsza litera imienia małego to 'J', wszyscy spodziewali się raczej imienia Jan. Są też tacy, którzy bronią świeżo upieczonych rodziców, pisząc, że to piękne i oryginalne imię. W Wielkiej Księdze Imion możemy znaleźć informację, że każdy o imieniu Jerzy jest sprawiedliwy, skromny i prostolinijny, a także niesamowicie elokwentny i błyskotliwy.

Obserwujemy, że rodzice coraz częściej decydują się na tradycyjne, polskie imiona. Jak wam się podoba imię Jerzy? Uważacie, że to dobry pomysł nazywać tak syna w dzisiejszych czasach?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 02:36

Nasze propozycje