Poprzedni artykuł: Nawet lekarz myślał, że ta dziewczyna jest w zaawansowanej ciąży. Tymc... Następny artykuł: Prezent gwiazdkowy z Biedronki? W dyskoncie pojawiły się świąteczne ze...

Głupia literówka czy dowód niewiedzy? "Fani" wyśmiewają Annę Lewandowską

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska, wpadki gwiazd
Niewinna literówka wywołała prawdziwą burzę pod zdjęciem Anny Lewandowskiej. To przeoczenie, a może nieznajomość angielskiego?

Anna Lewandowska zazwyczaj na swoim Instagramie pisze w dwóch językach - polskim oraz angielskim. Na ogół to wpisy po polsku są dłuższe i jest ich o wiele więcej niż tych pisanych w języku obcym. Pod swoim ostatnim wspólnym zdjęciem z mężem Anna Lewandowska zdecydowała się użyć wyłącznie angielskich słów. I... niestety popełniła mały błąd, którego nie popuścili jej internauci.

Trenerka chciała zapytać obserwatorów o to, czy lubią poniedziałki i napisała "Who like Mondays". Oczywiście zamiast "like" powinna była napisać "likes", co szybko zaczęli wytykać jej fani.

Nie rozumiem, po co pisać po angielsku skoro robi się takie błędy, przecież można po polsku - napisała jedna z obserwujących.

Wpadka Anny Lewandowskiej na Instagramie

Po tym, jak fani masowo zaczęli wytykać trenerce błąd, ta błyskawicznie edytowała swój post i "like" zamieniła na "likes". Co ciekawe, Lewandowska postanowiła odpowiedzieć wielu osobom krytykującym jej angielski.

Literówka i przynajmniej niektórzy poczuli się lepiej. A niech będzie. I tak się cieszę - napisała Lewandowska.

Trenerka w komentarzu odniosła się także do zarzutu, że nie używa języka ojczystego. Lewandowska podkreśliła, że zawsze na swoim Instagramie pisze po polsku i jedynie raz zrobiła wyjątek. Wielu fanów stanęło w jej obronie i wyśmiało hejterów czepiających się zwyczajnej literówki. Kto by pomyślał, że niewinne "S" wywołała taką dyskusję w komentarzach. ;)

Myślicie, że Lewandowska ma się czego wstydzić?

Zobacz także: Sneakersy Anny Lewandowskiej kosztują krocie. Niemal identyczne znalazłyśmy... w Zarze

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 20:15

Zobacz także

Nasze propozycje