Poprzedni artykuł: Niezwykła prośba panny młodej! Poprosiła, aby inne kobiety założyły... Następny artykuł: Syn słynnego tenora Andrei Bocellego to ciacho z niezłym głosem!

Marta Wierzbicka wstawiła zdjęcie z wakacji, a internauta wyśmiał jej piersi. Aktorka odpowiedziała

Kobieta,
,
, tagi: Marta Wierzbicka
Internauta próbował obniżyć samoocenę Marty Wierzbickiej, ale ta sprawiła, że to on teraz powinien mieć kompleksy ze względu na niemiłe zachowanie. Czym hejter zdenerwował aktorkę?

Marta Wierzbicka wielokrotnie w mediach wypowiadała się na temat swoich dużych piersi, które często wywołują u niej kompleksy. Aktorka przyznawała, że są dla niej komfortowe i nie lubi ich eksponować, bo przyciągają zbyt dużą uwagę.  Mimo wszystko młoda aktorka w pełni siebie akceptuje, a ostatnio dodatkowo mocno schudła.

Gwiazda niedawno przebywała na wakacjach na Filipinach i nadal publikuje na swoim Instagramie zdjęcia z rajskich plaż. Pod jednym z nich, na którym Marta ma na sobie jednoczęściowy kostium kąpielowy pojawił się bardzo niemiły komentarz na temat jej biustu.

Grawitacji nie oszukasz - napisał jeden z internautów.

Internauta wyśmiewa biust Marty Wierzbickiej

Marta Wierzbicka nie pozostała obojętna na hejterski komentarz i postanowiła odpowiedzieć na niemiłą uwagę dotyczącą jej piersi.

Grawitacja się również tyczy mężczyzn, ale spokojna głowa - Was to raczej nie dotknie, bo jak widać swoje kompleksy leczycie zostawiając takie komentarze - napisała aktorka w odpowiedzi na komentarz hejtera.

W całej sytuacji na pochwałę zasługuje zachowanie pozostałych internautów - większość użytkowników stanęła w obronie Marty i zapewniała gwiazdę o tym, że wygląda przepięknie. Choć hejterskie komentarze niestety nadal są w internecie bardzo popularne, to widać, że gwiazdy oraz zwyczajni internauci próbują z nimi walczyć i pokazują, że nie mają zamiaru dłużej ich tolerować. I dobrze! Tak głupie uwagi nie powinny nikomu obniżać samooceny.

Zobacz także: Ależ Marta Wierzbicka schudła! Fani są zaniepokojeni jej bardzo szczupłą sylwetką

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 22:42

Zobacz także

Nasze propozycje