Poprzedni artykuł: Naukowcy nie mają wątpliwości, mówienie TEGO wzmacnia związek. Następny artykuł: Uważni fani gratulują Oldze Kalickiej! Na dłoni aktorki pojawiła się w...

Trądzik i rude włosy. Ciężko uwierzyć, ale tak kiedyś wyglądała Ewelina Lisowska

To prawdopodobnie najbardziej zaskakująca metamorfoza gwiazdy, jaką dotąd widziałyśmy. Ewelina Lisowska na dawnych zdjęciach wygląda jak zupełnie inna osoba.

W ciągu ostatnich tygodni na Instagramie bardzo modne jest wyzwanie #10yearchallenge. Użytkownicy aplikacji publikują swoje zdjęcia sprzed dziesięciu lat i pokazują swoje metamorfozy. W wyzwaniu wzięło udział wiele blogerek makijażowych, a także zagranicznych oraz polskich gwiazd. W większości zmiany w wyglądzie były minimalne, ale wyjątkiem jest metamorfoza Eweliny Lisowskiej. Piosenkarka odrobinę zmodyfikowała zasady wyzwania i opublikowała zdjęcie sprzed dwunastu lat, a nie dziesięciu. Zmiana w jej wizerunku jest ogromna.

Dawne zdjęcia Eweliny Lisowskiej

Na pierwszy rzut oka, na zdjęciu z przeszłości trudno rozpoznać Ewelinę Lisowską. Piosenkarka obecnie ma 27 lat, a z fanami podzieliła się fotografią, którą zrobiono jest w wieku 15 lat. Wtedy Ewelina miała zdecydowanie pełniejszą twarz, delikatny trądzik oraz miedziane włosy i zupełnie nie przypominała obecnej siebie.

Większość z nas zapewne myśląc o dawnej Ewelinie ma w wyobraźni obraz tej z 2012 roku, kiedy brała udział w programie "X-Factor". Od tamtego czasu właściwie się nie zmieniła, większe wrażenie robi jej zdjęcie w nastoletnim wieku. Jej metamorfoza zaskoczyła nawet jej fanów, którzy w komentarzach przyznawali, że nie rozpoznaliby jej na zdjęciu z przeszłości.

Nigdy w życiu bym nie powiedziała, że to ta sama osoba...wow! - wyrażała swój podziw jedna z fanek.

Wielki szacunek za odwagę, że nie wstydziłaś się pokazać jak wyglądałaś kiedyś [...]. Moim zdaniem tak właśnie kiedyś wyglądały zwykle nastolatki- czytamy wśród komentarzy.

Często te brzydkie kaczątka wyrastają na piękne kobiety - napisała jedna z obserwujących.

Musimy przyznać, że dotąd żadna metamorfoza gwiazdy nie zrobiła na nas tak dużego wrażenia. Ewelinie Lisowskiej pozostaje jedynie pogratulować dystansu! ;)

Zobacz także: Ewelina Lisowska powiększyła usta?! Piosenkarka pokazała zdecydowanie pełniejsze wargi

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2019, 16:50

Nasze propozycje