Poprzedni artykuł: Wyciekły odważne zdjęcia Meghan Markle z czasów, zanim została księżną... Następny artykuł: Zamiast "selfie" robimy sobie teraz"slofie". Nowa moda podbije Instagr...

Lektor z "Love Island" jest tak przystojny, że sam mógłby być uczestnikiem

Kobieta, , tagi: love island
Nowe reality show emitowane na Polscacie szybko stało się hitem. To za sprawą urodziwych, rozebranych i odważnych uczestników. Naszą uwagę zwrócił jednak przystojny lektor, który komentuje poczynania uczestników.

Program Love Island, Wyspa Miłości podobnie jak inne programu tego typu, jak Warsaw Shore czy Big Brother, wzbudza zainteresowanie wielu widzów. Z zapartym tchem śledzą losy uczestników, którzy szukają miłości tworząc pary i zmieniając partnerów. Oprócz osób na ekranie, uwagę zwraca także narrator programu.

Zobacz także: Wielki powrót Joli Rutowicz! Celebrytka przeszła operację nosa. Jak teraz wygląda?

Tak wygląda narrator z "Wyspy Miłości"

Lektor Love Island ma seksowny i niski głos. Jednak na początku nie wszystkim spodobały się jego żarty odnoszące się do sytuacji na wyspie. 

Pierwszy poranek nad piękną willą na Wyspie Miłości. Wstaje słońce, woda robi się mokra, a nasze słoneczka przygotowują się do nowego dnia. - powiedział w jednym z pierwszych odcinków narrator.

Widzowie na social-mediach programu komentowali spostrzeżenia mężczyzny:

Jeju, ale lektor to tragedia. Sypie sucharami jak Strasburger. - napisała jedna z internautek.

Produkcja chciała, aby komentator był zabawny i nieco kontrowersyjny. Z pewnością udało im się to osiągnąć, bo choć słychać tylko głos, to zainteresowanie jego osobą nie słabnie od początku programu.

Tym bardziej, że teraz Bartek, który odpadł w zeszłym odcinku, pokazał nam jego wizerunek. Okazuje się, że seksowny męski głos należy do Krzysztofa Unruga, aktora i miłośnika lotnictwa. Nie da się nie zauważyć, że narrator to niezwykle przystojny mężczyzna. Naszym zdaniem mógłby zamienić się miejscami z niejednym uczestnikiem Wyspy Miłości. 

Źródło: Instagram

Jeśli jego żarty nie przypadły do gustu publiczności, to może Krzysztof sprawdziłby się lepiej w roli poszukiwacza miłości w programie? Z pewnością produkcja wzbudziłaby wtedy jeszcze większe zainteresowanie. 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2020, 07:03

Nasze propozycje