Poprzedni artykuł: Przebili ślub Meghan i Harry'ego? Tak wygladało wesele przystojnego ks... Następny artykuł: To on był gwiazdą meczu Polska-Portugalia! Poznaj Krzysztofa Piątka i...

Jak dziś wygląda Kasia z filmu 'Kogel-mogel'? Zobaczcie zdjęcia z planu 3. części komedii

Kobieta, , tagi: metamorfoza gwiazdy
Wciąż pamiętamy ją jako uroczą blondynkę, ale Grażyna Błęcka-Kolska, czyli Kasia z filmu "Kogel-mogel" sporo się zmieniła. Przez ostatnie lata nie tylko przeszła metamorfozę, ale... i wiele tragedii w życiu osobistym.

Grażyna Błęcka-Kolska to aktorka, którą wszyscy dobrze kojarzymy z kultowych produkcji "Kogel-mogel" oraz "Galimatias, czyli kogel-mogel II". Aktorka wcieliła się w nich w rolę Katarzyny Solskiej - pięknej blondynki, która uciekła ze wsi, aby studiować w Warszawie, a wkrótce... na wieś wrócić. Choć szczyt popularności aktorki przypadł na lata 80., Grażyna Błęcka-Kolska w późniejszym czasie rozwijała swoją karierę. Wystąpiła w wielu filmach swojego ówczesnego męża, Jana Jakuba Kolskiego ("Jasminum", "Wenecja").

O Grażynie Błęckiej-Kolskiej przez ostatnie lata nie słyszeliśmy wiele z powodu problemów i tragedii w życiu prywatnym. W 2011 roku aktorka rozwiodła się z Janem Jakubem Kolskim, a kilka lat później miało ją spotkać wielkie nieszczęście. Dokładnie w lipcu 2014 roku aktorka spowodowała wypadek samochodowy, w którym zginęła jej jedyna córka. Zuzanna miała zaledwie 23 lata. Po takiej tragedii aktorka na jakiś czas zniknęła z życia publicznego, a żałoby nie ułatwiały jej media, o czym opowiedziała w magazynie "Well".

Ludzie po tej tragedii pisali o mnie i do mnie straszne rzeczy. Kiedy była msza na cmentarzu, nie byłam w stanie pożegnać się z dzieckiem. Wszędzie paparazzi, dziennikarze. Po pogrzebie wydawało mi się, że się odczepią. [...] Przykre jest to, że nieszczęście dobrze się sprzedaje - mówiła aktorka w wywiadzie.

Grażyna Błęcka-Kolska - jak dziś wygląda?

Od czasu śmierci Zuzanny minęło już cztery lata. Grażyna Błęcka-Kolska zorganizowała w tym czasie m.in. wystawę prac artystycznych zmarłej córki.

Nie wiem, czy w ogóle sobie radzę. Po prostu trzeba jakoś przejść przez dzień, mieć przyjaciół. Chodzę do psychologa, bez niego nie dałabym rady - przyznała w DD TVN.

Aktorka powoli wraca do pracy na ekranie.  Pracowała z byłym mężem na planie filmu "Ułaskawienie". Aktorka dziś ma 56 lat i jak można się spodziewać - od czasu premiery filmu "Kogel-mogel" sporo się zmieniła.

Podczas premiery pierwszej części "Kogel-mogel" Grażyna Błęcka-Kolska miała 26 lat. Dziś już nie ma blond włosów, a rude, ale jej rysy twarzy pozostały tak samo piękne. Zaznaczmy, że aktorkę prawdopodobnie zobaczymy w trzeciej części film "Kogel-mogel". W sieci pojawiło się nawet zdjęcie z planu, na którym możemy podejrzeć, jak aktorka wygląda obecnie. 

Pod zdjęciem, które opublikowano na facebookowym profilu filmu "Misz-masz, czyli kogel-mogel 3" wielu fanów aktorki komplementowało jej wygląd. Wielu internautów zauważyło, że czas się dla niej zatrzymał.

Tyle lat od poprzednich części, a Pani Grażyna fenomenalnie wygląda. Widzę w niej młodą Kasię, ten urok w jej oczach, który miała przed laty! - pisała jedna z fanek.

W mediach społecznościowych regularnie pojawiają się kolejne zdjęcia obsady trzeciego "Koga-mogla". Na ostatnim oprócz Błęckiej-Kolskiej pojawił się także Zdzisław Wardejn, czyli niezapomniany docent Wolański (pierwszy z prawej).

Czekacie na trzecią część kultowej komedii?

Zobacz także: Fryzura, makijaż, waga... Najlepsze metamorfozy polskich gwiazd ostatnich 18 lat

Źródło zdjęć: ONS, screen z filmu

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 09:36

Zobacz także

Nasze propozycje