Poprzedni artykuł: Nowe wyzwanie na Instagramie: Tak robi sobie zdjęcia bogata młodzież z... Następny artykuł: Nie żyje Bronisław Opałko. Artysta Kabaretowy grający 'Genowefę Pigwę'...

"M jak miłość", podobnie jak Wizaz.pl, kończy 18 lat. Jak zmienili się bohaterowie serialu?

Kobieta,
,
, tagi: m jak miłość, 18 urodziny wizaz
Popularny serial TVP nadawany jest od 18 lat. Dla wielu aktorów był przepustką do kariery filmowej, inni pozostali mu wierni przez prawie dwie dekady.

Wciąż trudno nam uwierzyć, że Wizaz.pl istnieje już od 18 lat. W końcu najmłodsze obecnie redaktorki serwisu w 2000 r. dopiero zaczynały podstawówkę... Żeby uzmysłowić sobie, ile czasu minęło od naszego debiutu, sięgamy pamięcią do archiwów równolatka Wizażu - serialu "M jak miłość". Telenowela zadebiutowała na polskich ekranach 4 listopada 2000 r. i niebawem będzie świętować pełnoletniość. Wielu aktorów nadal możemy oglądać w TVP, niektórzy zmienili ścieżkę zawodową, a inni, jak Witold Pyrkosz, niestety opuścili nas już na zawsze.

Nie sposób byłoby pokazać metamorfozy wszystkich lubianych bohaterów - wielowątkowy serial miał ich dziesiątki. Skupiamy się więc na postaciach z pierwszej obsady, które w ciągu tych 18 lat najbardziej się zmieniły. Z nieopierzonych młodziutkich aktorek wyrosły świadome gwiazdy filmu i telewizji, a kilkuletni synowie bohaterów stali się przystojniakami.

Zobacz metamorfozy bohaterów "M jak miłość" w naszej galerii.

Zdj. główne: mat. prasowe TVP

Wypróbuj hity z bazy Kosmetyk Wszech Czasów Wizaz.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2020, 13:43

Nasze propozycje