Poprzedni artykuł: Odmieniona Dominika Ostałowska! Zmieniła fryzurę i.. schudła? Następny artykuł: Wiecie, że Dakota Johnson ma... siostrę? Poznajcie piękną Stellę!

Ta kobieta schudła 70 kilogramów, bo wykluczyła z diety cztery popularne składniki. O jakich mowa?

Casey Gemmel swoją spektakularną metamorfozę zawdzięcza eliminacji z diety kilku produktów, których tak naprawdę wszystkie powinnyśmy unikać...

Casey Gemmel udało się schudnąć aż 70 kilogramów po tym, jak z diety wyeliminowała cztery popularne produkty spożywcze. Odchudzanie w jej przypadku było konieczne, bo po urodzeniu dziecka waga Casey wzrosła do 160 kilogramów. Kobieta przestała rozpoznawać siebie na zdjęciach, a ubrania w największym rozmiarze zaczęły być na nią za ciasne. Casey wiedziała, że musi wziąć się w garść i rozpocząć walkę o lepszą sylwetkę, ale przede wszystkim - o swoje zdrowie. 

Jakie produkty wykluczyć z diety?

Casey odchudzanie rozpoczęła od całkowitej eliminacji czterech składników. Zrezygnowała z serów, makaronów, pieczywa oraz ze słodzonych napojów. Pierwsze efekty zauważyła bardzo szybko, ale Casey przyznała, że choć mowa tylko o czterech składnikach - nowa dieta była dla niej ogromnym wyzwaniem. 

To była wielka zmiana. Miałam wiele niezdrowych nawyków żywieniowych, z którymi bardzo trudno było mi zerwać - szczerze wyznała Casey. 

Po wyeliminowaniu wymienionych składników, Casey zdecydowała się połączyć zdrową dietę z wysiłkiem fizycznym. Po pewnym czasie treningi stały się dla niej obowiązkowym punktem każdego dnia, a kilogramy znikały w coraz szybszym tempie. Ostatecznie Casey Gimmel zrzuciła 70 kilogramów w ciągu czterech lat. Metamorfoza jest dla niej wielkim powodem do dumy, szczególnie w momentach kiedy nie musi prosić o dodatkowy pas, żeby być w stanie zapiąć pas bezpieczeństwa w samolocie. Podobnych sytuacji jest zdecydowanie więcej - na każdym kroku Casey przekonuje się, że bez dodatkowych kilogramów życie jest po prostu wygodniejsze. 

Spektakularna metamorfoza Casey Gimmel 

Po osiągnięciu celu w odchudzaniu kobieta wcale nie zrezygnowała ze zdrowego trybu życia i dalej robi wszystko, by nie powrócić do dawnej wagi. Na swoim Instagramie motywuje innych do rozpoczęcia walki o nową wersję siebie.                                                                                                                        

Mam nadzieję kontynuować swoją podróż i dalej motywować innych. Jest wiele ludzi takich jak ja i oni muszą wiedzieć, że jest dla nich nadzieja - powiedziała Casey.

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce! 

Kosmetyki ujędrniające do ciała:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 19:05

Zobacz także

Nasze propozycje