Poprzedni artykuł: Bathleisure - nowa moda na Instagramie, którą pokochały gwiazdy Następny artykuł: Internauci zachwycają się mamą Adama Zdrójkowskiego: 'Jak rodzeństwo!'

Jessica Mercedes pokazała, jak wygląda po operacji szczęki

Kobieta,
,
, tagi: jessica mercedes
Jessica Mercedes zdecydowała się na operację szczęki nie ze względów estetycznych, a zdrowotnych. Mimo wszystko z operacją wiązała się zmiana wyglądu. Jessica podzieliła się właśnie kolejnym zdjęciem po operacji.

Jessica Mercedes ponad tydzień temu przeszła operację szczęki. Blogerka od urodzenia miała progenię (kostną wadę zgryzu), która przeszkadzała jej w codziennym funkcjonowaniu. O planowej operacji informowała fanów na Instagramie, a ci kierowali w jej stronę słowa wsparcia. Na czas pobytu w szpitalu Jessica na moment wyłączyła się z mediów społecznościowych, ale po pewnym czasie na InstaStory zaprezentowała swój nowy wygląd. Jessica podkreślała, że jej twarz jest bardzo opuchnięta, a przez pierwsze dni musiała nosić specjalny opatrunek. 

Jessica Mercedes po operacji szczęki

Obecnie Jessica Mercedes nie nosi już opatrunku. Blogerka na InstaStory w ostatnim czasie starała się ukrywać twarz, ale na jednym z jej ostatnich filmików możemy ją zobaczyć w nowej odsłonie. Oto, jak Jessica wygląda teraz:

Jessica Mercedes zoperowała także nos?

Kiedy na popularnym koncie na Instagramie "kiedysvsdzis" opublikowano zdjęcie blogerki sprzed lat porównane do jej obecnego wyglądu, pojawiły się spekulacje na temat kolejnej operacji Jessiki. Pod postem znajdziemy wiele komentarzy sugerujących, że Jessica zoperowała także... nos. 

Bardzo ładnie zoperowany nosek, kolor włosów, makijaż i jest beauty - czytamy w komentarzach. 

Choć nos blogerki na zdjęciach istotnie wygląda inaczej, naszym zdaniem jest to raczej kwestia konturowania, a nie operacji. Biorąc pod uwagę silną relację pomiędzy Jessicą a jej fanami, podejrzewamy, że nie ukryłaby takiego faktu przed obserwującymi. ;)

Zobacz także: Polska żywa Barbie planuje kolejną operację, Tym razem... piłowanie szczęki!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęć: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:44

Zobacz także

Nasze propozycje