Poprzedni artykuł: Czesi też mają swoją żywą lalkę Barbie. Uwierzycie, że ma tylko 18 lat... Następny artykuł: Gwiazda serialu "Klan" nie żyje... Agnieszka Kotulanka miała 61 lat

Jessica Mercedes dwa tygodnie po operacji szczęki. Sama śmieje się ze swojego wyglądu

Kobieta,
,
, tagi: blogerka modowa, jessica mercedes
Jessica Mercedes pokazała swoje zdjęcia po operacji szczęki i... sama się z nich śmieje. Naprawdę opuchlizna jest tak widoczna?

Od momentu kiedy Jessica Mercedes przeszła operację szczęki, bardzo skrupulatnie unikała pokazywania twarzy w mediach społecznościowych. Na Instagramie zawsze zakrywała ją włosami lub dłonią, wystrzegała się także branżowych eventów oraz pozowania na ściankach. Jednak dwa tygodnie po operacji blogerka przestała się ukrywać i razem z innymi influencerkami wzięła udział w sesji okładkowej dla dwutygodnika "Viva!".

Staranne ukrywanie twarzy na Instagramie sugerowało, że ślady po operacji są bardzo widoczne. Na zdjęciach z sesji widzimy jednak, że twarz Jessiki wygląda bardzo normalnie i trudno zobaczyć na niej ślady po operacji.

Jessica Mercedes śmieje się z opuchlizny po operacji szczęki

Jessica Mercedes wielokrotnie udowadniała, że ma do siebie ogromny dystans. Blogerka bardzo dba o kontakt z obserwującymi, na bieżąco informowała ich o operacji, a później na Insta Stories... sama śmiała się ze swojego wyglądu. Jessica przyznała, że dzięki makijażowi i pełnej objętości fryzurze opuchlizna nie jest zbyt widoczna, ale nie oszczędziła sobie porównania do... świnki.

Naszym zdaniem blogerka wygląda bardzo dobrze, a rysy jej twarzy zmieniły się minimalnie. Czy przypadkiem Jessica nie wyolbrzymia problemu? ;)

Zobacz także: Maffashion planuje ciążę? Zaskakujące słowa blogerki w wywiadzie dla "Vivy!"

Źródło zdjęć: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:32

Zobacz także

Nasze propozycje