Poprzedni artykuł: Ta gwiazda musiała poddać się drastycznemu zabiegowi usuwania wypełnia... Następny artykuł: 22-latka wyrzucona z siłowni przez… zbyt wyzywający strój. Rzeczywiści...

Joanna Kulig urodzi w tej samej klinice co Kim Kardashian. Cena przyprawia o zawrót głowy

Kobieta, , tagi: ciąża, joanna kulig
Joanna Kulig swoje pierwsze dziecko urodzi lada moment. Gwiazd wybrała już nawet klinikę. Tanio nie jest.

"Zima wojna" Pawła Pawlikowskiego okazała się wielkim sukcesem nie tylko w Polsce, ale także na Zachodzie. Film otrzymał aż trzy nominacje do Oscarów, a Joanna Kulig ma swoje pięć minut w Stanach Zjednoczonych. Aktorka gościła na wielu branżowych imprezach m.in. after party po rozdaniu Złotych Globów oraz na rozdaniu nagród Critic's Choice Awards w Santa Monica.

Oczywiście Joanna planuje pojawić się także na ceremonii wręczenia Oscarów, które odbędą się już 25 lutego. Aktorka obecnie jest w ósmym miesiącu ciąży i powrót do Polski przed rozdaniem nagród Akademii nie byłby dobrym pomysłem.

Gdzie urodzi Joanna Kulig?

Joanna Kulig narodzin swojego pierwszego dziecka wyczekuje razem z mężem Maciejem Bochniakiem w Los Angeles. Według informacji tygodnika "Rewia", aktorka wybrała już szpital - ma to być prywatna klinika gwiazd Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Poród w tym miejscu to wydatek około 100 tysięcy złotych. Klinika ma zapewniać najlepszą opiekę medyczną, a nawet usługi kosmetyczek. Każdy pokój jest wyposażony w garderobę, lodówkę oraz telewizor.

Joasia uznała, że skoro ma zostać aż do ceremonii wręczenia Oscarów, która będzie pod koniec lutego, to nie ma sensu wracać do Polski tylko na poród. A urodzenie dziecka w Ameryce ułatwi potem uzyskanie obywatelstwa amerykańskiego, co otwiera możliwości studiów i pracy - miała powiedzieć "Rewii" znajoma aktorki.

W klinice Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles rodziły m.in. Weronika Rosati oraz Alicja Bachleda Curuś, a także wiele zagranicznych gwiazd - Kardashianki, Jessica Alba, Victoria Beckham czy Nicole Richie. 

Zobacz także: Blogerkę oskarżono o retusz zdjęć. W odpowiedzi pokazała, co ciąża zrobiła z jej brzuchem

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2020, 21:09

Nasze propozycje