Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska udzieliła pierwszego wywiadu po porodzie! Co zdradził... Następny artykuł: Simple Calendar - kalendarz, który odmieni życie każdej kobiety

Córka Anny Przybylskiej wygląda niczym... młoda Angelina Jolie?

Ma dopiero 15 lat, a o jej urodzie mówią wszyscy. Oliwia Bieniuk bez wątpienia przypomina piękną mamę, ale również... Angelinę Jolie. Wszystko przez...

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej niewątpliwie odziedziczyła urodę po pięknej mamie, ale to nie do niej porównywana jest 15-latka. Ostatnio na Instagramie Oliwii wielu jej obserwatorów zwróciło uwagę na jej wyjątkowo duże usta. Wiele osób natychmiast skojarzyło jej urodę z... Angeliną Jolie. Oliwia istotnie może pochwalić się wyjątkowo dużymi, pełnymi ustami, a jej zdjęcia przywodzą na myśl właśnie młodą Jolie.

Oliwia Bieniuk niczym Angelina Jolie?

Duże usta Oliwii Bieniuk szybko wzbudziły podejrzenia. Wiele osób zaczęło zarzucać jej, że z pewnością są one sztuczne.

Oliwia nie pozostała obojętna na takie komentarze i szybko ucięła dyskusję na ten temat:

Mam 15 lat, jak mogłabym mieć sztuczne usta? Kobieto rusz głową - napisała Oliwia do jednej z obserwatorek.

Oliwia Bieniuk mimo młodego wieku ma już za sobą pierwsze kroki w show biznesie. 15-latka brała udział m.in. w głośnej kampanii Reserved, a na jej Instagramie obserwuje ją już ponad 20 tysięcy osób. Myślicie, że ma szansę zrobić wielką karierę niczym mama?

Zobacz także: Jarosław Bieniuk na okładce "Vivy"! Pozował tak, jak pięć lat temu z Anią...

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Oto najlepsze szminki do ust, polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 16:11

Zobacz także

Nasze propozycje