Poprzedni artykuł: Jak często trzeba uprawiać seks, żeby zajść w ciążę? Naukowcy to wylic... Następny artykuł: Okrutnie ukarała niewiernego męża. Do końca życia będzie miał kompromi...

Julia Wieniawa pierwszy raz komentuje rozstanie: "Z Antkiem się przyjaźnię"

Do tej pory Julia Wieniawa nie mówiła o rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Ostatecznie zdecydowała się udzielić wywiadu, w którym szczerze opowiedziała o swojej decyzji.

Choć nadal trudno w to uwierzyć, Julia Wieniawa i Antek Królikowski naprawdę zdecydowali się rozstać. Pierwsze plotki na ten temat krążyły w mediach już od kilku tygodni, później aktor opublikował na Instagramie filmik pożegnalny dla Julki, a ta z kolei na Insta Story zaśpiewała wymowną piosenkę Ariany Grande - "Thank you, next", w której wokalistka rozliczała się z byłym narzeczonym. Julii zdarzyło się napisać tajemniczy i... trochę złośliwy komentarz pod adresem Królikowskiego.

Oboje unikali jednak oficjalnego komentowania rozstania, aż do teraz... Julia Wieniawa, która pojawiła się na okładce nowego wydania dwutygodnika "Viva!,  w wywiadzie opowiedziała także o szczegółach rozpadu medialnego związku.

Julia Wieniawa komentuje rozstanie z Antonim Królikowskim

W wywiadzie dla "Vivy!" o rozstaniu Julia wypowiada się bardzo tajemniczo i mało konkretnie. Na pytanie, czy żałuje decyzji o zakończeniu związku, Julia odpowiedziała:

Wiedziałam, że w końcu padnie to pytanie (śmiech). Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie. [...] Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi - przyznała Julia.

Julia została zapytana także o plany na przyszłość, a w tym plany miłosne. Okazuje się, że aktorka w najbliższym czasie chce się skupić wyłącznie na karierze, a przede wszystkim na nowej płycie. Nie wyklucza jednak miłości, bo przyznała, że jest "wrażliwą romantyczką".

Zobacz także: Julia Wieniawa używa kremu za 1200 złotych! Na szczęście poleciła fankom też coś tańszego

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 10:05

Zobacz także

Nasze propozycje