Poprzedni artykuł: Wygraj bon o wartości 3000 zł i zabierz swojego ukochanego na romantyc... Następny artykuł: Tuż przed Kate Middleton była inna piękna brunetka. Dla niej William b...

Julia Wieniawa zaczęła randkować? Spotkała się ze starszym o 15 lat muzykiem

Kobieta,
,
, tagi: Julia Wieniawa
Julia Wieniawa i Baron byli widziani w jednej z warszawskich restauracji i podobno zaczyna między nimi "iskrzyć". To tylko plotki, a może początek czegoś poważnego?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski przed długi czas wydali się być idealnie dobraną parą, ale ostatecznie zdecydowali się rozstać pod koniec 2018 roku. Od tego czasu aktora łączono z pewną piękną blondynką, a z kolei Julię z Nikodem Rozbickim. Tym razem media obiegła wiadomość o innym gwiazdorze, który pojawił się u boku Julii. Według informatora portalu Pudelek, młodziutka aktorka spotkała się ostatnio w kameralnej restauracji z gitarzystą zespołu Afromental oraz jurorem w programach The Voice of Poland oraz The Voice Kids - Aleksandrem Milwiwem-Baronem.

Wieniawa i Baron przyszli do knajpy, która nie cieszy się popularnością. Zajęli miejsce w rogu, wybierając pustą część sali z dużą liczbą wolnych stolików. Zależało im na odrobinie prywatności. Dużo rozmawiali, śmiali się. Widać było, że to dopiero początek znajomości, ale już między nimi iskrzy - czytamy na stronie.

Julia Wieniawa spotyka się z Baronem?

Trudno jednoznacznie określić czy Julia Wieniawa i Baron rzeczywiście się ze sobą spotykają. W 2017 roku muzyk miał się przecież oświadczyć, możliwe, że zaręczyny zostały zerwane. Poza tym Julię i Barona dzieli spora różnica wieku - ona ma zaledwie 20 lat, a on - 35. Poza tym mogło to być po prostu przyjacielskie spotkanie.

A co wy myślicie o całej sprawie - to tylko plotki, a może właśnie rodzi się coś poważniejszego?

Zobacz także: Znamy powód rozstania Wieniawy i Królikowskiego. To naprawdę smutne...

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 22:14

Zobacz także

Nasze propozycje