Poprzedni artykuł: Doda szczerze o złamanym sercu i o tym, dlaczego nie chce mieć dzieci Następny artykuł: Już wiadomo kiedy urodzą Pippa i Kate! Znana jest także płeć ich dziec...

Karolina Szostak po raz pierwszy z partnerem na salonach. Jest... bardzo przystojny!

Kobieta,
,
, tagi: Karolina Szostak
Zastanawiałyście się, jak wygląda partner Karoliny Szostak? Dziennikarka nareszcie pokazała się z nim publicznie. Zobaczcie zdjęcia!

Z kim spotyka się Karolina Szostak? Jeszcze jakiś czas temu trudno by było odpowiedzieć na to pytanie. Gwiazda przez wiele lat była singielką, ale w ostatnim czasie u jej boku pojawił się pewien mężczyzna.

Jak informuje dwutygodnik Party - ma on na imię Michał i jej biznesmenem, który na co dzień mieszka w Szwecji.

Zaczęli się spotykać niedawno, ale widać, że oboje są bardzo zaangażowani - powiedziała znajoma dziennikarki w rozmowie z Party

Podobno zanim Michał poznał Karolinę spotykał się także z... Magdaleną Boczarską!

Karolina Szostak pozuje z partnerem

Dotąd dziennikarka unikała pokazywania się publicznie z mężczyznami, ale na imprezie organizowanej przez magazyn Elle pozowała z przystojnym brunetem u boku. Jak myślicie? Pasują do siebie? ;)

Zobacz także: Niesamowita metamorfoza Karoliny Szostak. To dzięki TEMU udało jej się tak schudnąć!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 21:24

Zobacz także

Nasze propozycje