Poprzedni artykuł: Kto wygrał "Taniec z gwiazdami"? Zaskakujący wynik finału! Następny artykuł: Eurowizja 2017 za nami! Które miejsce zajęła Kasia Moś?

Karolina Szostak dalej chudnie! Tak ZGRABNYCH nóg pozazdrości jej każda z nas

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd, stylizacje gwiazd, Karolina Szostak
Choć Karolina Szostak pozbyła się już wielu kilogramów nie zamierza osiąść na laurach i dalej kontynuuje dietę odchudzającą. Jej ostatnie zdjęcia naprawdę robią wrażenie - tylko spójrzcie na te nogi!

Karolina Szostak nie zamierza rezygnować z diety odchudzającej i jest coraz szczuplejsza. Spektakularna metamorfoza gwiazdy to jeden z najgorętszych tematów w mediach, a Karolina z tygodnia na tydzień może pochwalić się jeszcze bardziej drobnym ciałem. Na ostatnich zdjęciach dziennikarka jest wręcz nie do poznania - tak szczupłej talii i zgrabnych nóg pozazdrościć mogłoby jej wiele kobiet!

Odchudzona Karolina Szostak

Karolina Szostak na premierze nowego motocykla Ducati Diavel Diesel pojawiła się w skórzanej mini, która pięknie wyeksponowała jej zgrabne i opalone nogi oraz nieprawdopodobnie szczupłą talię. Karolina chętnie pozowała do zdjęć i wcale nas to nie dziwi - która z nas nie chciałaby się pochwalić TAKIMI nogami?W rockowej stylizacji gwiazda wyglądała szalenie kobieco, a wakacyjna opalenizna tylko dodała jej uroku.

W naszej galerii znajdziecie najnowsze zdjęcia Karoliny Szostak. Zgodzicie się, że Karolina nigdy wcześniej nie wyglądała tak dobrze?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 06:19

Zobacz także

Nasze propozycje