Poprzedni artykuł: Oto najlepsze partie świata! Ci należący do arystokracji kawalerowie k... Następny artykuł: Mateusz Mil z 'Top Model' jest nie do poznania! Zmiana zdecydowanie na...

Kasia Tusk zachwyca figurą po porodzie. Fani piszą - 'to niesprawidliwe'

Kobieta,
,
, tagi: Kasia Tusk
Kasia Tusk urodziła zaledwie miesiąc temu, a już pozuje w sukienkach mini. Fani podziwiają jej szczuplutką figurę i nie mogą uwierzyć, że tak szybko zrzuciła dodatkowe kilogramy po ciąży.

W polskim show-biznesie w pewnym sensie panuje moda na błyskawiczny powrót do formy sprzed ciąży. Trend poniekąd wyznaczyła Anna Lewandowska, która kilka tygodni po narodzinach Klary chwaliła się płaskim brzuchem. Nieprawdopodobnie szczupłą figurę niedługo po porodzie prezentowała także Marina Łuczenko-Szczęsna.

Tym razem trudno uwierzyć w pociążową figurę Kasi Tusk - blogerka przez długi czas ukrywała brzuszek i radosną nowiną podzieliła się z fanami dopiero na sam koniec ciąży. Kasia urodziła zaledwie miesiąc temu, a już zachwyca szczupłą figurą.

Kasia Tusk prezentuje figurę po porodzie

Kasia Tusk zawsze mogła pochwalić się filigranową, szczupłą sylwetką, ale i tak dziwi, że błyskawicznie powróciła do formy sprzed ciąży. Pod zdjęciem w sukience mini, które blogerka opublikowała na swoim Instagramie fani gratulowali jej pięknego wyglądu, choć większość wyrażała także niedowierzanie. 

Kasiu naprawdę wyglądasz pięknie, macierzyństwo służy! - napisała jedna z obserwujących.

a w połogu wyglądałam okropnie, a Ty wyglądasz jak zawsze zjawiskowo - czytamy wśród komentarzy.

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie, jak można wyglądać tak fenomenalnie krótko po porodzie! Podziwiam - komplementowała jedna z fanek.

Musimy przyznać, że mu również jesteśmy pod wrażeniem figury Kasi Tusk. Choć właściwie spodziewałyśmy się, że szybko powróci do dawnej figury.

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała suknię ślubną! Okazuje się, że ślub wzięła 5 lat temu...

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 22:31

Zobacz także

Nasze propozycje