Poprzedni artykuł: Fryzura, makijaż, waga... Najlepsze metamorfozy polskich gwiazd ostat... Następny artykuł: Trendy ślubne 2018: te elementy sprawią, że wasze wesele będzie napraw...

Jak Kasia Zielińska wyglądała, zanim stała się sławna? Już w wieku 18 lat była piękna! [TYLKO U NAS]

Katarzyna Zielińska przechodziła wiele metamorfoz na oczach mediów. My jednak wiemy, jak wyglądała zanim rozpoczęła się jej kariera.

Na przestrzeni lat Katarzyna Zielińska wielokrotnie zmieniała swój wizerunek. Dziś lubi wspominać dawne czasy, a na Instagramie często dzieli się zdjęciami z przeszłości. Kasia zazwyczaj sama śmieje się z tego, jak wyglądała na początku kariery, ale... z nami podzieliła się jeszcze starszymi zdjęciami. W tym roku Wizaż.pl obchodzi 18. urodziny, dlatego poprosiłyśmy Kasię Zielińską, aby pokazała nam, jak wyglądała w wieku 18 lat. Poznałybyście ją na zdjęciu z czasów z liceum? ;)

Zobacz także: Rozpoznacie tę gwiazdę na starym zdjęciu? Dzisiaj to znana jurorka!

fot. Kasia Zielińska dla Wizaz.pl

Zobacz także: Tak wyglądała Renata Kaczoruk, kiedy była nastolatką. Naprawdę śliczna!

Okazuje się, że w wieku 18 lat Kasia Zielińska powoli planowała karierę aktorską, ale wcześniej myślała o zupełnie innej branży. Gdyby nie aktorstwo, Kasia prawdopodobnie pracowałaby w... handlu.

Jako dziecko chciałam być kwiaciarką na krakowskim rynku, w liceum myślałam o ekonomii, chciałam zdawać na handel zagraniczny. Ale w tym czasie jeździłam też razem z moją młodszą siostrą na kilkudniowe warsztaty prowadzone przez panią Sławę Przybylską i jej męża, Jana Krzyżanowskiego. Czytaliśmy wiersze, słuchaliśmy muzyki, pokazywali mi świat sztuki. Dzięki nim trafiłam na konkurs recytatorski, jurorem był pan Jan Nowicki. To pan Jan mi powiedział - „próbuj do szkoły aktorskiej!”. Postanowiłam, że jeśli się tam nie dostanę, drugi raz nie startuję i idę na handel zagraniczny. No i się dostałam i teraz jestem tu, gdzie jestem - opowiada Katarzyna Zielińska.

Kasia Zielińska w młodości

Wspominając przeszłość razem z Kasią Zielińską nie mogłybyśmy nie zapytać jej o dawne kosmetyczne upodobania. Okazuje się, że w wieku 18 lat aktorka była... urodową minimalistką, a podstawą jej makijażu był do tusz do rzęs.

Nie używałam wtedy podkładu, tylko tuszowałam rzęsy i nakładałam cienie do powiek - w zdecydowanie za dużych ilościach i zbyt intensywnych kolorach (śmiech). Jak teraz oglądam stare zdjęcia, to dochodzę do wniosku, że używałam też chyba złego kremu, bo ciągle się świeciłam - przyznała w rozmowie z nami Kasia Zielińska.

My na dawnych zdjęciach Kasi Zielińskiej świecenia się cery nie dostrzegamy wcale - widzimy za to piękne oczy oraz uroczy uśmiech. Te znaki rozpoznawcze aktorki pozostały z nią do dziś. Mimo wielokrotnych zmian koloru włosów, stylu czy wagi, Kasia Zielińska od lat roztacza wokół siebie ten sam urok!

Zobacz także: 18 kosmetycznych hitów na 18. urodziny Wizaz.pl - wśród nich matowa pomadka i świetny puder!

Źródło zdjęć: Kasia Zielińska dla Wizaz.pl, ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:45

Zobacz także

Nasze propozycje