Poprzedni artykuł: Siostry Godlewskie wyśmiewają się z sylwetki Ewy Farnej. Już usunęły w... Następny artykuł: Maffashion planuje ciążę? Zaskakujące słowa blogerki w wywiadzie dla '...

Kate Middleton zrobiła sobie tatuaż. Wybrała bardzo zaskakujące miejsce

Kobieta,
,
, tagi: tatuaż, kate middleton
Kate Middleton i tatuaż? A jednak! Księżna rzeczywiście zrobiła sobie tatuaż, ale wybrała ten z... henny.

Kate Middleton i tatuaż? Oczywiście nie mówimy o tym prawdziwym, a o tatuażu tymczasowym. Księżna Cambridge razem z księciem Williamem wybrała się ostatnio na otwarcie mostu Northern Spire w Sunderland. Na wydarzeniu zgromadziło się wiele osób, które chciało zobaczyć Kate w siódmym miesiącu ciąży. Jednak to nie duży brzuszek Kate Middleton był największym zaskoczeniem, a to że 36-letnia księżna zdecydowała się zrobić sobie tatuaż! W sieci pojawił się filmik, na którym widzimy, jak księżna Kate decyduje się na tatuaż na nadgarstku.

Zobacz także: Dlaczego księżna Kate siedzi w płaszczu w pomieszczeniach? Powód jest dość zaskakujący

Kate Middleton zrobiła tatuaż na nadgarstku

Trwałe tatuaże są rzecz jasna nieakceptowalne przez dwór królewski. Poza tym księżna Kate nie mogłaby zrobić tatuażu ze względu na ciążę - żaden tusz nie jest na tyle bezpieczny, żeby warto było ryzykować, że dostanie się do krwiobiegu płodu. Henna więc wydaje się mniej ryzykowna, jednak trzeba pamiętać, że kiedy ktoś jest uczulony na ten barwnik, może dojść do poważnej reakcji alergicznej, np. wystąpienia bąbli.
Zobaczcie poniżej, jak się prezentuje tatuaż Kate. Zrobiłybyście sobie podobny? ;)

Zobacz także: Idealna cera księżej Kate to zasługa... Nutelli 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 09:04

Zobacz także

Nasze propozycje