Poprzedni artykuł: Za piękna na miłość? Ta dziewczyna uważa, że wyjątkowa uroda nie pozwa... Następny artykuł: "Taniec z gwiazdami": znamy już wszystkich uczestników! Z kim zatańczą...

Kendall Jenner pokazała nagie zdjęcia na Instagramie! Uwagę przykuwa... pewien defekt

Kobieta, , tagi: Kendall Jenner
Kiedy Kendall Jenner publikowała nagie zdjęcie na Instagramie, prawdopodobnie nie spodziewała się takiego odbioru. Zamiast komplementów znalazła dziesiątki komentarzy dotyczących jej... dziwnych stóp.

Kendall Jenner opublikowała w sieci nagie zdjęcie i... teraz prawdopodobnie tego żałuje. Wszystko przez pewien "defekt" na fotografii, który bardzo szybko dostrzegli internauci. Mowa o stopach Kendall - jedna wydaje się nienaturalnie długa, na drugiej z kolei uwagę przykuwają palce. Pod zdjęciem, które udostępniła Kendall, natychmiast pojawiło się wiele nie do końca uprzejmych komentarzy, w których użytkownicy wytykali Kendall dziwny wygląd lub sugerowali wpadkę w Photoshopie.

O co chodzi z tymi palcami u stóp, to mnie przeraża - pisała jedna z obserwujących Kendall na Instagramie.

Coś jest nie tak z jej palcami u stóp. To naprawdę wygląda dziwnie - komentowała kolejna użytkowniczka.

Kendall Jenner i kontrowersyjne nagie zdjęcie

Nagie zdjęcie, które opublikowała Kendall Jenner, pochodzi z sesji wykonanej przez Sashę Samsonovą. Fotografka współpracowała z klanem Kardashianów wielokrotnie. Głośno było o odważnych zdjęciach, które Samsonova wykonała m.in. Kylie Jenner.

Pierwszym zdjęciem z sesji z Samsonovą, Kendall podzieliła się już w lipcu 2017 roku. Akty modelki już wtedy zdążyły wzbudzić wiele emocji. Szum w mediach był jednak zdecydowanie mniejszy niż w przypadku najnowszych postów Kendall. Zaskakujące jest, że całe zamieszanie wokół stopy Jennerki rozpętało się dopiero teraz, to tylu sesjach i pokazach z udziałem top modelki.

Dostrzegacie "defekt" na zdjęciu? Stopy Kendall rzeczywiście wyglądają tak dziwnie, jak uważają internauci? Naszym zdaniem cała afera jest trochę na wyrost...

Zobacz także: Oto sposób na szczupłą figurę według Kendall Jenner. Wystarczy, że...

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:30

Zobacz także

Nasze propozycje