Poprzedni artykuł: Wpuść wiosnę do domu! Następny artykuł: 8 kawaii przedmiotów, które rozczulą twoje serce

5 sygnałów, że powinnaś zmienić pracę!

Kobieta, , tagi: praca
Nie lubisz tego co robisz, wiecznie nudzisz się w pracy, a do tego nie rozwijasz się? To znak, że warto pomyśleć o zmianie pracy. Wiemy, że na rynku pracy nie zawsze jest różowo, ale zawsze warto spróbować poszukać pracy, która pozwoli rozwinąć ci skrzydła.
kiedy zmienić pracę?

1: nie lubisz swojego zespołu

W pracy niezwykle ważnym aspektem jest dobra atmosfera między współpracownikami. Jeśli uważasz, że szef i współpracownicy to banda idiotów, którzy znaleźli się w tym miejscu z przypadku to najlepszym rozwiązaniem jest zmiana pracy. Męczysz i siebie i innych.

2: zatrzymałaś się w miejscu

Jeśli od dłuższego czasu zajmujesz się tym samym, brakuje ci nowych wyzwań, nie awansujesz, pracodawca nie organizuje szkoleń i nic nie zapowiada, że w najbliższej przyszłości się to zmieni to znak, że dopadła cię rutyna i stagnacja. Taka praca szybko staje się nudnym obowiązkiem.

3: nie masz nic do zrobienia

Znasz wszystkie najgorętsze plotki z Hollywood, widziałaś wszystkie zabawne filmy ze zwierzakami czy wręcz przeczytałaś cały internet i to wszystko w godzinach pracy? To sygnał, że masz za mało obowiązków. Szkoda marnować czasu i życia na coś tak mało rozwijającego.

4: żyjesz w ciągłym stresie

Czujesz, że żyjesz tylko w sobotę, bo w niedzielę myślisz tylko o tym, że jutro znowu musisz iść do pracy. Dodatkowo każdego dnia boli cię żołądek z nerwów, a podczas urlopu zamiast się zrelaksować, odliczasz dni do powrotu. Taka sytuacja często zdarza się w biurach, w których panuje mobbing. Pamiętaj, że praca nie powinna być tylko i wyłącznie przykrym obowiązkiem.

5: zarabiasz za mało

Od wielu lat twoja pensja stoi w miejscu, nie ma awansów czy nagród, ale masz coraz więcej obowiązków? Znajdź pracodawcę, który doceni to co robisz!

Polecamy: 4 sprawdzone sposoby, aby przestać narzekać i sprawdź czy masz zadatki na milionerkę

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 10:41

Nasze propozycje