Poprzedni artykuł: Przebranie Dody na Halloween robi furorę. Nikt nie wpadł na ten pomysł... Następny artykuł: "Planeta Singli 2" już 9 listopada trafia do kin!

Alżbeta Leńska i Rafał Cieszyński wzięli ślub! Jaką suknię wybrała aktorka?

Para postanowiła wziąć ślub! To nie pierwszy w ich życiu. Zobaczcie, jak się prezentowali.

Ten rok dla Alżbety Leńskiej i Rafała Cieszyńskiego nie był łatwy. Cała Polska wstrzymała oddech, kiedy w maju opublikowano informację, że w głowie Alżbety pękł tętniak. Wówczas aktorka otarła się o śmierć, ale dzięki szybkiej reakcji lekarzy, którzy przeprowadzili poważną operację mózgu, gwiazda wróciła do zdrowia.

Takie doświadczenia pozwoliły aktorce jeszcze raz spojrzeć na swoje życie. Przyznaje, że teraz jeszcze bardziej cieszy się każdym dniem i chwilami spędzonymi z najbliższymi. Co więcej, już wróciła do pracy i ostatnio wiele osób dało się nabrać, że Alżbeta Leńska jest w ciąży! Wszystko przez to, że opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Ostatecznie okazało się, że to nie ona spodziewa się dziecka, a jej serialowa bohaterka. Swoją drogą, Alżbeta w serialu "Ojciec Mateusz" gra żonę swojego prawdziwego męża... Widać, że para nawet na planie jest ze sobą związana;) Tymczasem Alżbeta i Rafał postanowili jeszcze bardziej umocnić swój związek. 

Alżbeta Leńska i Rafał Cieszyński wzięli ślub

Ta aktorska para ślub cywilny wzięła w 2007 roku, ale ten kościelny dopiero 28 sierpnia 2008 roku i to właśnie ten drugi postanowili odnowić z okazji swojej okrągłej rocznicy. Chcieli w ten sposób też uczcić swoją miłość.

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się kiedy będzie najlepszy dzień żeby podzielić się z Wami Naszym jednym z najcudowniejszych dni. Jak widzicie chodzi o trzeci ślub lub jak Rafał mówi - odnowienie przyrzeczenia ślubnego Na dzisiejszy dzień nie padło przypadkiem...Czując się tak jak dziś, szczęśliwa, wzruszona i tuląca w myślach moją ukochaną babcię, która wsparła mnie z „tamtej” strony nigdy nie czułam... - czytamy na Instagramie aktorki.

Alżbeta Leńska wybrała na tę okoliczność białą suknię na ramiączkach odciętą w talii, która jednocześnie pięknie podkreślała figurę i dekolt aktorki. Jako że włosy gwiazdy musiały być skrócone przez chorobę, Alżbeta zaprezentowała się w swojej naturalnej fryzurze i musimy przyznać, że wyglądała obłędnie - jej piękny uśmiech w połączeniu z krótkimi włosami prezentował się zawadiacko. 

Jak wam się podoba ślubna kreacja aktorki?

suknia ślubna Alżbety Leńskiej

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 00:17

Zobacz także

Nasze propozycje