Poprzedni artykuł: Meksyk – feeria barw, którą musisz zobaczyć! Następny artykuł: 6 bestsellerów idealnych do przeczytania podczas ferii

Sprawdź, czy wygrałaś książki Alex Kavy!

Kobieta, , tagi: książki, konkurs
Lubisz czytać książki trzymające w napięciu? W takim razie koniecznie musisz wziąć udział w naszym konkursie, w którym możesz wygrać 2 świetne thrillery autorstwa Alex Kavy!

Dotyk zła, Alex Kava

Dotyk zła, Alex Kava

Kiedy seryjny morderca Ronald Jeffreys został skazany na śmierć i stracony, mieszkańcy Platte City odetchnęli z ulgą. Jednak trzy miesiące później znaleziono ciało kolejnej ofiary. Dziesięcioletni chłopiec zginął w taki sam sposób, w jaki zabijał Jeffreys. Koszmar powrócił ze zdwojoną siłą.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi szeryf Nick Morelli. Pomaga mu młoda agentka FBI Maggie O’Dell, wybitna specjalistka od tworzenia profili psychologicznych seryjnych morderców.Rozpoczyna się dramatyczna gra z czasem. Ginie następny chłopiec, a siostrzeniec szeryfa zostaje porwany. Dochodzenie komplikuje się, każdy kolejny trop prowadzi donikąd. Jedyna wiarygodna poszlaka jest zbyt przerażająca, by w nią uwierzyć…

W ułamku sekundy, Alex Kava

 

W ułamku sekundy, Alex Kava

Na własny użytek nazwali go Kolekcjonerem. Miał bowiem zwyczaj kolekcjonować swoje ofiary, zanim pozbywał się ich w niewyobrażalnie okrutny sposób. Agentka specjalna Maggie O’Dell przez dwa lata śledzi każdy jego krok, a on bawi się z nią w kotka i myszkę. Schwytany, Albert Stucky ucieka z więzienia i rozpoczyna grę, wciągając Maggie w kolejną rundę.

Maggie znów rozpoczyna polowanie na psychopatę. Próbuje wejść w jego skórę, wyobrazić sobie jego myśli i uczucia, ale on wciąż wyprzedza ją o ułamek sekundy. Czy schwytanie Alberta Stucky’ego stanie się jej obsesją? Czy przekroczy granicę i każe mu cierpieć tak, jak cierpiały jego ofiary? Czy uda mu się obudzić najciemniejszą stronę jej natury?

Seria ‘Z zimną krwią’ to kolekcja bestsellerowych thrillerów amerykańskich autorek: Alex Kava, Tess Gerritsen, Erica Spindler. W naszym konkursie możesz wygrać 2 pierwsze tomy kolekcji ‘Z zimną krwią’! Kolejne tomy z serii znajdziecie w księgarni internetowej i kioskach.

Alex Kava

Mamy do rozdania 5 zestawów książek Alex Kavy!

Wystarczy, że odpowiesz na pytania zawarte w formularzu konkursowym. Odpowiedzi na część pytań znajdziesz bez trudu w naszych artykułach z działów Pielęgnacja, Makijaż, Fryzury i Fitness. Na zgłoszenia czekamy od 20 do 31 stycznia 2016. Każda nagroda to zestaw 2 książek Alex Kavy: 'Dotyk zła' i 'W ułamku sekundy'. Nagrodzimy zgłoszenia z poprawnymi odpowiedziami na pytania zamknięte oraz najciekawszym uzasadnieniem na pytanie otwarte! Zapraszamy do zabawy!

Laureaci:

Beata C.-D., Łódź

Katarzyna G., Trzebieszów

Katarzyna P., Nowy Targ

Agnieszka Rz., Kotlarka

Marta K., Toruń

Gratulujemy!

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 06:59

Zobacz także

Nasze propozycje