Poprzedni artykuł: Jak Martyna z „Hotel Paradise” wyglądała przed operacjami plastycznymi... Następny artykuł: Agata ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” się zakochała! Pokazała noweg...

Książę Karol zakażony koronawirusem. Czuje się dobrze

Amerykańskie i brytyjskie media informują, że książę Karol jest zakażony koronawirusem.

Amerykańskie i brytyjskie media informują, że książę Karol przeszedł test na koronawirusa i dał on wynik pozytywny. BBC informuje, że książę czuje się dobrze, a zakażenie na ten moment przebiega łagodnie. Rzecznik prasowy Clarence House zapewnił, że książę w ciągu ostatnich dni przebywał w domu i przejawia łagodne objawy. 

Pojawiły się łagodne objawy, ale poza tym pozostaje w dobrym stanie - informował rzecznik. 

książę karol koronawirus

Książę Karol ma koronawirusa

Książę wraz z żoną Camillą przebywają w izolacji w szkockiej rezydencji. Jego żona również została zbadana, ale wynik testu był negatywny. Nie wiadomo, kiedy książę mógł zarazić się koronawirusem. Daily Mail podejrzewa, że mogło to się wydarzyć podczas spotkania z księciem Albertem z Monako, u którego również wykryto koronawirusa. 

Przypomnijmy, że książę Karol nie jest jedyna osobą publiczną, która choruje na koronawirusa. Już wcześniej informację o zakażeniu podali aktorzy Tom Hanks czy Idris Elba. Liczba zakażonych w Wielkiej Brytanii rośnie bardzo szybko - na ten moment jest to ponad 8 tysięcy osób. Środki ostrożności zostały w tym kraju wprowadzone bardzo późno, więc można spodziewać się kolejnej fali zachorowań. 

Zobacz także: Brytyjka przestrzega przed koronawirusem. Po prostu spójrz na mnie!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

30 marca 2020, 21:30

Nasze propozycje