Poprzedni artykuł: Angelina Jolie chce pogrążyć Brada Pitta? Grozi, że opublikuje swoje d... Następny artykuł: Monika Brodka zaręczona? Jej ukochanego możecie pamiętać z 'Top Model'

Książę William nie mógł opanować śmiechu w kościele. Reakcja Kate? Bezcenna

Kobieta,
,
, tagi: kate middleton, książę William, brytyjska rodzina królewska
Zdarzyło wam się kiedyś wybuchnąć atakiem śmiechu w sytuacji, kiedy ewidentnie było to niewskazane? Spokojnie, zdarza się to najlepszym, a nawet księciu Williamowi ;)

Okazuje się, że nawet książę William czasami nie potrafi dostosować się do królewskiej etykiety. Na mszy w Opactwie Westminsterskim, która odbyła się z okazji 100. rocznicy Royal Air Force (Królewskich Linii Lotniczych) William z wielkim trudem powstrzymywał ataku śmiechu. Moment został uchwycony na nagraniu, które natychmiast obiegło internet, a William w mgnieniu oka stał się gwiazdą mediów społecznościowych.

Książę William nie może opanować śmiechu w kościele

Jak widzimy na nagraniu - tłumienie śmiechu przez Williama dostrzegła księżna Kate, a jej srogi wzrok na moment uspokoił księcia. Pod filmem, który zamieszczono na Instagramie natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy próbujących rozwikłać, co mogło tak rozbawić Williama.

Śmieje się tak, bo za nim ktoś śpi. Zobaczcie - czytamy w komentarzach.

Trudno stwierdzić czy rzeczywiście to śpiąca para z tyłu tak rozśmieszyła księcia Williama, ale za to łatwo stwierdzić, że to bez wątpienia najbardziej uroczy filmik z udziałem księcia Williama. My od kilku minut oglądamy go bez końca. ;) Ostrzegamy - jest uzależniający!

Zobacz także: Meghan Markle na urodzinach Królowej Elżbiety II. Złamała protokół królewski?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 03:50

Zobacz także

Nasze propozycje