Poprzedni artykuł: IQuchnia - kulinarna uczta dla duszy i ciała Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły działanie tamponów o.b.® ProComfort™ Ni...

Jak być fajnym tatą i nie zwariować - książka, którą musisz przeczytać!

Kobieta, , tagi: książki, tata
Jak być fajnym tatą i nie zwariować to pozycja obowiązkowa dla każdego mężczyzny, dla którego „tacierzyństwo” jest doświadczeniem świeżym lub dopiero oczekiwanym – podszytym radością, wątpliwościami lub lękiem. Świadomym bardziej lub mniej. To zbiór subiektywnych wskazówek z przymrużeniem oka, jak się odnaleźć na początku nowej życiowej drogi.

Książka Jak być fajnym tatą i nie zwariować

Jak być fajnym tatą i nie zwariować

Zamierzam dowieść na własnym przykładzie, że bycie ojcem to najlepsze, co może spotkać mężczyznę. To poczucie spełnienia, którego nic nie jest w stanie zastąpić, to nieustanne patrzenie na cud, na doskonały kawałek samego siebie. I chciałbym wykazać, że można cieszyć się tym nowym życiem bez rezygnacji z własnych zainteresowań czy rozwoju.

Książka została wzbogacona o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację TAP2C. Dzięki niej Czytelnicy mogą skorzystać z dodatkowych treści multimedialnych.

Patronem medialnym jest wizaz.pl. Dowiedź się więcej o książce

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 07:04

Zobacz także

Nasze propozycje