Poprzedni artykuł: Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcia sprzed lat. W młodości była bardzo... Następny artykuł: Perfumy, dzięki którym będziesz czuć się kobieco na każdym kroku!

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?!

O możliwym powiększeniu się rodziny królewskiej plotkuje się od dawna. Teraz osoba z bliskiego otoczenia Williama i Kate potwierdziła plotki. Który to miesiąc?

Kate Middleton i książę William spodziewają się czwartego dziecka? Choć pałac Buckingham jak dotąd nie potwierdził plotek, jakoby na świecie niedługo miał się pojawić kolejny prawnuczek królowej Elżbiety II, fani książęcej pary są przekonani, że oficjalne oświadczenie o radosnej nowinie jest już tylko kwestią czasu. Skąd taka pewność?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?!

Jak donoszą brytyjskie tabloidy, dowodem na czwartą ciążę mają być nie tylko luźne, nieopinające brzuszka stylizacje, na które decyduje się Kate Middlieton, ale też fakt, iż w ostatnim czasie księżna Cambridge rezygnuje z oficjalnych wyjść, by poświęcić czas rodzinie. Kilka dni temu księżna niespodziewanie odwołała swój udział w prestiżowej gali „Tusk Conversation Awards 2019”, tłumacząc to opieką nad dziećmi.

Księżna nie jest już w stanie uczestniczyć w ceremonii rozdania nagród z powodu dzieci. Wciąż jednak aktualne jest, że po południu spotka się z finalistami na herbacie w Pałacu Kensington. Książę weźmie udział w obu wydarzeniach – czytaliśmy wtedy w oficjalnym oświadczeniu.

Zdjęcie: EastNews

Jako kolejną przesłankę, przemawiającą za tym, że księżna ma spodziewać się czwartego dziecka, brytyjskie media uznają rezygnację Kate Middleton z zagranicznej podróży służbowej. W dniach 1-4 grudnia księżna miała towarzyszyć swojemu mężowi w wyjeździe do Kuwejtu i Omanu, gdzie mieli złożyć hołd historycznym związkom Wielkiej Brytanii z Kuwejtem i Omanem oraz podkreślić silne powiązania i współpracę w  różnych obszarach, w tym w edukacji, środowisku i obronie. Zachowanie księżnej brytyjskie tabloidy tłumaczą prawdopodobnymi mdłościami Kate Middleton.

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Wiemy, który to miesiąc

Odkąd pojawiły się pierwsze plotki na temat ciąży Kate Middleton cały świat wpatruje się w jej brzuszek poszukując się upragnionych ciążowych krągłości i zadając sobie pytanie „który to już miesiąc?”.  Jak udało się dowiedzieć jednemu z brytyjskich tabloidów, księżna Kate i książę William już za kilka miesięcy przywitają na świecie kolejne maleństwo.

Jak czytamy w najnowszym numerze „In Touch”, osoba z bliskiego otoczenia książęcej pary zdradziła, że księżna Kate jest w trzecim miesiącu ciąży.

Na ten moment, ta ciąża jest bezproblemowa. A minęły już trzy miesiące. Oprócz lekkiego zmęczenia (Kate – przyp. red.) czuje się wyśmienicie. Naprawdę tym razem rozkoszuje się tym stanem – czytamy w tabloidzie.

Warto wspomnieć o tym, że księżna Kate bardzo źle znosiła poprzednie ciąże, ponieważ cierpi na rzadką u ciężarnych kobiet chorobę Hyperemesis gravidarum, objawiającą się niepowściągliwymi wymiotami. Z tą przypadłością zmaga się zaledwie 2 proc. ciężarnych.

Zdjęcie: EastNews

Powołując się na swoje źródło z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej, „In Touch” informuje, że o radosnej nowinie książę William już zdążył poinformować swojego brata Harrego. Jak donosi tabloid, kolejna ciąża Kate bardziej zbliżyła braci, którzy powoli zaczynają zapominać o dawnych niesnaskach.

William czuł się zagubiony bez Harry’ego. Teraz wracają na właściwe tory – czytamy w dalszej części materiału „In Touch”.

Czwarta ciąża księżnej Kate: chłopiec czy dziewczynka?

Przy tak radosnych nowinach zawsze pojawia się pytanie: „chłopiec czy dziewczynka?”. Jak donosi źródło „In Touch” płeć maleństwa nie jest jeszcze znana, jednak starsze dzieci Williama i Kate mają swoje preferencje co do płci maleństwa. Charlotte liczy, że będzie miała siostrzyczkę. Z kolei George spodziewa się kolejnego braciszka.

George powiedział, że jeśli będzie dziewczynka, to odeśle ją z powrotem – mówi z rozbawieniem informator „In Touch”.

Informator tabloidu podkreśla, że księżna Kate marzy o drugiej córeczce, jednak najbardziej liczy się dla niej to, by dziecko urodziło się zdrowe.

Zdjęcie: EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 18:55

Nasze propozycje