Poprzedni artykuł: Justyna Żyła powróciła na salony i... zaliczyła wpadkę Następny artykuł: Martyna Gliwińska o ojcu swojego dziecka: "Jarosław Bieniuk mówi niepr...

Lady Gaga po raz pierwszy opowiedziała, co tak naprawdę łączyło ją z Bradley'em Cooperem

Kobieta, , tagi: Lady Gaga, Bradley Cooper
W romans Gagi i Coopera z pewnością uwierzyło wiele osób. Okazuje się, że para odgrywała w mediach... przedstawienie.

Po głośnym filmie "Narodziny gwiazdy", w którym główne role zagrali Lady Gaga i Bradley Cooper w mediach pojawiały się plotki, że para spotyka się także w prawdziwym życiu. Informacje te podsycało przede wszystkim rozstanie aktora z modelką Iriną Shayk. Potencjalny romans Bradley'a oraz Lady Gagi dostarczał coraz to nowych tematów dla pism plotkarskich - pisano nawet, że Lady Gaga może być w ciąży z Cooperem. 

Wiadomo już, że wszystkie informacje na temat związku aktora z piosenkarką były nieprawdziwe, bo nareszcie oficjalnie zdementowała je sama Lady Gaga. Piosenkarka opowiedziała o tym w najnowszym numerze amerykańskiej edycji magazynu Elle.

Lady Gaga skomentowała relację z Bradley'em Cooperem

Wywiad z Lady Gagą dla Elle przeprowadziła sama Oprah Winfrey. W rozmowie poruszonych zostało wiele wątków, m.in. nowa marka kosmetyczna Gagi, jej trudne dzieciństwo i dorastanie oraz praca nad filmem "Narodziny gwiazdy". Oprah Winfrey zapytała Lady Gagę o głośne wykonanie piosenki "Shallow" na rozdaniu Oscarów, kiedy to Bradley i Lady Gaga wyglądali na naprawdę zakochanych. To właśnie po tym występie plotki o romansie gwiazd nasiliły się w mediach.

Szczerze mówiąc - myślę, że prasa jest bardzo głupia. Wykreowaliśmy historię miłosną. Dla mnie, jako piosenkarki i aktorki, oczywiście ważne było, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani. I chcieliśmy, aby ludzie to poczuli na Oscarach. Chcieliśmy, żeby ludzie widzieli tę miłość przez obiektyw w każdym telewizorze. Pracowaliśmy nad tym ciężko, pracowaliśmy przez wiele dni. Wymyśliliśmy to wszystko - to było zorganizowane jako przedstawienie - powiedziała wprost Lady Gaga.

lady gaga i bradley cooper romans

Szczera wypowiedź Lady Gagi nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Plotki o romansie były przecież doskonałą promocją dla filmu "Narodziny gwiazdy" i dla aktorów okazały się po prostu opłacalne. Gaga zdementowała je przecież dopiero po niecałym roku od premiery. Trzeba przyznać, że jest dobrą aktorką - nie tylko na ekranie, ale i w prawdziwym życiu. W jej związek z Cooperem z pewnością uwierzyło wiele osób...

Zobacz także: Lady Gaga oskarżona o plagiat! Chodzi o hit z Bradley’em Cooperem „Shallow”

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 03:23

Nasze propozycje