Poprzedni artykuł: Marzycie o jednoczesnym orgazmie? Dzięki pozycji CAT to możliwe! Następny artykuł: Z filharmonii na okładki magazynów modowych... Poznajcie najprzystojni...

Oto polska Natalia Oreiro. Dzięki meksykańskim telenowelom stała się prawdziwą gwiazdą

Kobieta, , tagi: instagram
Jaka polska aktorka ma najwięcej obserwujących na Instagramie? Ludwika Paleta. U nas zupełnie nieznana, w Meksyku prawdziwa gwiazda.

O wielkiej zagranicznej karierze marzyło już wiele polskich aktorek, ale okazuje się, że te naprawdę rozpoznawalne na świecie, nie są znane w ojczyźnie. Doskonałym przykładem jest Ludwika Paleta - gwiazda raczej anonimowa w Polsce, a szalenie popularna w Meksyku.

Kim jest Ludwika Paleta?

Ludwika urodziła się w Krakowie jako córka znanego skrzypka i malarki. Jako dwulatka opuściła Polskę wraz z rodzicami, a aktorstwa uczyła się już w Ameryce. Już jako kilkunastoletnia dziewczyna występowała w teatrze, a później jej kariera nabrała tempa. Do tej pory zagrała w 21 filmach i serialach, nadal występuje też na scenie.

Zobacz także: Chcesz wyglądać szczupło na zdjęciach? Wypróbuj 'pozę Barbie'

Masową popularność Ludwice Palecie przyniosły meksykańskie telenowele. Na ekranie można było ją zobaczyć w produkcjach "Serce z kamienia", "Przyjaciółki i rywalki" czy "Maria z przedmieścia". 39-letnia aktorka często pojawia się w Meksyku na branżowych imprezach, a także na okładkach poczytnych magazynów dla kobiet.

Ludwika Paleta - życie osobiste

O wielkiej popularności Ludwiki Palety świadczy także ogromna liczba fanów, którą zdołała zgromadzić wokół siebie na Instagramie. Aktorkę śledzi prawie... 2 miliony osób. W Polsce żadna aktorka (ani nawet blogerka) nie może pochwalić się aż tak dużą liczbą obserwujących.

Fani i media z uwagą śledzą też życie osobiste Palety. W 2013 r. Polka poślubiła przystojnego biznesmena, Emiliano Salinasa, absolwenta Harvardu i... syna byłego prezydenta Meksyku.

Para nie doczekała się jeszcze wspólnych dzieci, jednak aktorka ma już dorosłego syna ze związku z Plutarco Hazą, swoim kolegą po fachu. Co ciekawe, meksykańscy telewidzowie świetnie znają także starszą siostrę Ludwiki - Dominikę Paletę. 45-latka zdobyła sławę dzięki telenoweli "Paulina", później wystąpiła m. in. w "Triumfie miłości".

Zobacz także: Buntownicza Natalia Oreiro bardzo się zmieniła! Zobacz, jak teraz wygląda

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 04:55

Zobacz także

Nasze propozycje