Poprzedni artykuł: To właśnie dzięki temu ON będzie w Tobie widział prawdziwą boginę seks... Następny artykuł: Finał 'Rolnik szuka żony 4': Kasia i Piotr jednak będą mieli dziecko!...

Pamiętacie Łukasza z 'M jak miłość'? Teraz ma 24 lata i jest szalenie przystojny

Kobieta,
,
, tagi: m jak miłość
Spodziewałybyście się, że Łukasz z serialu "M jak miłość" wyrośnie na tak przystojnego mężczyznę? ;)

Jak teraz wygląda Łukasz Mostowiak z serialu "M jak miłość"? 24-letni aktor dziś zupełnie nie przypomina serialowego syna Marty, a na jego aktualnych zdjęciach trudno doszukać się podobieństwa do nieśmiałego chłopca z ekranu. Franciszek Przybylski w "M jak miłość" występował od początku powstania serialu przez sześć kolejnych lat. Po odejściu z serialu nadal pozostał w świecie aktorstwa, ale tym razem skupił się na filmie. "Galerianki", "Powidoki" czy "Chłopak (nie)potrzebny od zaraz" to tylko niektóre popularne filmy, w których mogliście zobaczyć aktora. 

Franciszek Przybylski - jak teraz wygląda?

Franciszek Przybylski w "M jak miłość" zaczynał jako 7-letni chłopiec. Dziś ma 24 lata i jest naprawdę przystojnym mężczyzną. Aktualne zdjęcia Franciszka znajdziecie w naszej galerii. Waszym zdaniem przypomina chłopca z serialu? My nigdy byśmy go nie poznały!

Zobacz także: Czy Joanna Koroniewska wróci do... "M jak miłość"? 

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

 Źródło zdjęć: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 05:56

Zobacz także

Nasze propozycje