Poprzedni artykuł: Kate Middleton zrobiła sobie tatuaż. Wybrała bardzo zaskakujące miejsc... Następny artykuł: Sensacja Pjongczang ma tylko 15 lat i 156 cm wzrostu. Musicie zobaczyć...

Maffashion planuje ciążę? Zaskakujące słowa blogerki w wywiadzie dla 'Vivy!'

Kobieta,
,
, tagi: maffashion
W wywiadzie dla dwutygodnika "Viva!" najbardziej znaczące polskie blogerki opowiedziały o swoich planach na przyszłość. Zaskakująca jest wypowiedź Maffashion, która przyznała, że... myśli o dzieciach!

Na okładce najnowszego numeru dwutygodnika "Viva!" zobaczymy pięć najbardziej popularnych polskich influencerek: Ewę Grzelakowską-Kostoglu (Red Lipstick Monster), Tamarę Gonzalez-Pereę (Macademian Girl), Jessicę Marcedes-Kirchner (Jemerced), Angelikę Muchę (Littlemooonster96) oraz Julię Kuczyńską (Maffashion). W magazynie blogerki opowiedziały o swoich początkach w mediach społecznościowych, charakterystyce ich pracy oraz o planach na przyszłość. Najbardziej zaskakujące wydają się być plany... Maffashion.

Maffashion o planach na przyszłość

"Pytasz, o czym marzę? Chciałabym mieć dzieci. I to nie jedno! Rodzinę. I żeby wszystkie moje projekty, nad którymi pracuję, się ziściły!" - powiedziała Julia Kuczyńska w rozmowie z dwutygodnikiem Viva.       

Maffashion jest w związku z Czarkiem Jóźwikiem znanym z kanału "Abstrachuje". W 2016 roku para ogłosiła zaręczyny. Myślicie, że niedługo media obiegnie informacja o ciąży blogerki?

Zobacz także: Ta Polka zarobiła 65 milionów dolarów. Ale nie dla siebie...

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:26

Zobacz także

Nasze propozycje