Poprzedni artykuł: My już wiemy! Teraz Wy poznajcie najlepszą Recenzentkę sierpnia Następny artykuł: Angelina Jolie znalazła nową miłość! To podobno... Bradley Cooper

Mama Julii Wieniawy... w bikini! Jak wygląda?

Kobieta,
,
, tagi: Julia Wieniawa
Nazywana 'polską Kris Jenner' towarzyszy córce zarówno w pracy, jak i podczas urlopu. Julia pokazała swoją mamę Martę podczas wspólnych wakacji na Sycylii.

Julia Wieniawa po wymagających zdjęciach do nowego serialu "Zawsze warto" wreszcie znalazła moment na odpoczynek. Wybrała się na długo wyczekiwane wakacje wraz ze swoim przyjacielem-stylistą, Bartkiem Indyką oraz... mamą. Nie od dziś wiadomo, że kobiety są ze sobą bardzo związane. Marta - mama Julii bardzo wspiera ją w budowaniu kariery. Występuje w jej imieniu przy negocjowaniu kolejnych kontraktów reklamowych i aktorskim. Nie bez powodu mówi się o niej 'polska Kris Jenner'- Marta jest osobistą managerką Wieniawy.

Zobacz także:ulia Wieniawa w supermodnej kurtce swojej mamy sprzed… 30 lat!

Rodzinne wakacje Julii Wieniawy 

Na szczęście Wieniawa nie zrobiła sobie urlopu od social-mediów. Zrelacjonowała, że na zasłużony odpoczynek z bliskimi wybrała słoneczną Sycylię. Na wyjeździe zabrakło wybranka jej serca - Jula po niedawnym rozstaniu z Aleksandrem Baronem pozostaje singielką.

Podczas, gdy Julia i przyjaciel Bartek zażywali orzeźwiających kąpieli w przyhotelowym basenie, towarzystwa dotrzymywała im mama. Mimo, że jest co najmniej dwa razy starsza od córki, w niczym jej nie ustępuje - zarówno jeśli chodzi o urodę, jak i o figurę, której niejedna kobieta mogłaby jej pozazdrościć. Na relacji z Sycylii widzimy Martę Wieniawę-Narkiewicz w skąpym, kolorowym bikini. Jesteśmy pod wrażeniem!

Źródło: Instagram

Źródło: Instagram

Mama Julii - Marta Wieniawa-Narkiewicz 

Julia często pokazuje mamę na swoim Instagramie. Wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że są ze sobą bardzo blisko, a Marta to najlepsza managerka jaką mogłaby sobie wymarzyć. Wspierają się za równo w pracy, jak i poza nią. 

Jest najcudowniejszą osobą, jaką mam w życiu. Jest zawsze przy mnie, zawsze mnie wspiera. Myśli tak jak ja, a ja myślę tak jak ona - wspominała Julia w jednym z wywiadów dla Dzień Dobry TVN. 

Julia oczywiście prezentuje się równie zjawiskowo w stroju kąpielowym, co mama. Myślicie, że to odpowiedni trening i dieta, czy po prostu dobre geny? 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 18:25

Nasze propozycje