Poprzedni artykuł: Edzia z „Królowych życia” weźmie ślub! Znamy szczegóły Następny artykuł: Instagram zbanował zdjęcie kobiety z trądzikiem różowatym! Jej widok b...

Jak wygląda mama Wiktorii Gąsiewskiej? Aktorka pokazała jej zdjęcie

Kobieta, , tagi: Wiktoria Gąsiewska
Młoda aktorka pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mamą na swoim Instagramie. Sprawdźcie, czy "jaka matka, taka córka":).

Wiktoria Gąsiewska to jedno z najbardziej gorących nazwisk wśród aktorów młodego pokolenia. Aktorka dała nam się poznać już jako mała dziewczynka, kiedy grała miedzy innymi w filmie "Katyń". Teraz, jako dorosła kobieta coraz częściej pokazuje się na wielkim i małym ekranie. Zachwyca swoją urodą, wdziękiem oraz talentem aktorskim. 

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są zaręczeni?

Kim jest i jak wygląda mama Wiktorii Gąsiewskiej? 

Wiktoria Gąsiewska ostatnie dni spędziła w gronie najbliższej rodziny. Pokazała na Instagramie swoje rodzeństwo, kuzynów i...  śliczną mamę! Kobiety zapozowały do wspólnego selfie. Zobaczcie, jak wygląda mama 20-letniej aktorki, Aneta Gąsiewska

Źródło: Instagram

Wiktoria Gąsiewska ma też trójkę rodzeństwa. Jej starszy grat, Mateusz Gąsiewski również próbuje swoich sił w aktorstwie i gra w serialu "Na Wspólnej". Mimo że oboje pracują w jednej branży, nie ma między nimi rywalizacji i prywatnie rodzeństwo bardzo się lubi i wspiera. Oprócz Mateusza, Wiktoria ma jeszcze młodszą siostrę Nikolę i kilkuletniego brata Oskara.

Mama Aneta bardzo wspiera swoje dzieci w rozwijaniu kariery aktorskiej. Na jej prywatnym Instagramie zobaczyć możemy wiele zakulisowych ujęć jej znanych dzieci. Czy to właśnie po mamie Wiktoria odziedziczyła talent? Tego nie wiemy, ponieważ rodzice Gąsiewskich nie są w żaden sposób związani z branżą. Jedno czego możemy być pewni, to że urok osobisty Wiktoria z pewnością ma po mamie. Zgadzacie się? 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2019, 22:47

Nasze propozycje