Poprzedni artykuł: W sieci pojawiło się pierwsze nagranie z Klarą, Anną i Robertem! Wyglą... Następny artykuł: Natalia Siwiec jest w piątym miesiący ciąży! Jak wygląda przyszła mama...

Marina pokazała zdjęcie ze swoją mamą. Wyglądają, jak siostry!

Kobieta,
,
, tagi: Marina Łuczenko Szczęsna
"Wyglądacie, jak równolatki", "Myślałam, że to twoja koleżanka" - tak fani Mariny komentują jej zdjęcie z mamą i wcale nas to nie dziwi. Mama piosenkarki wygląda nieprawdopodobnie młodo!

Jak wygląda mama Mariny Łuczenko-Szczęsnej? Piosenkarka z okazji Dnia Matki na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z mamą, które wzbudziło niedowierzanie wśród jej fanów. Większość osób obserwujących Marinę na Instagramie była zadziwiona faktem, że mama gwiazdy wygląda tak młodo i... na pierwszy rzut oka przypomina jej koleżankę lub siostrę. 

Marina Łuczenko-Szczęsna na zdjęciu z mamą 

To nie pierwszy raz, kiedy Marina na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z mamą, ale za każdym razem taka fotografia budzi zachwyt wśród obserwujących piosenkarkę. Fani gwiazdy nie mogą wyjść z podziwu nad urodą mamy i kierują w jej stronę szereg komplementów:

Mama? Gdybym nie przeczytała opisu to bym nie powiedziała, że to mama. Wyglądacie, jak równolatki! Piękne kobiety! - napisał jeden z fanów. 

To jest mama??? Wygląda jak siostra. Obie piękne, wszystkiego naj! 

Ałła Łuczenko istotnie wygląda niczym siostra piosenkarki i aż trudno uwierzyć, że jest mamą 28-letniej córki. Kiedy patrzymy na zdjęcia Mariny z jej mamą już nie mamy wątpliwości, po kim Marina odziedziczyła urodę. ;) 

Zobacz także: Marina pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu. Wiedziałyście, że miała drugą suknię?

Źródło zdjęcia: Instagram

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 22:36

Zobacz także

Nasze propozycje