Poprzedni artykuł: Shakira odwołała koncerty i wydała przejmujące oświadczenie. Co się st... Następny artykuł: Bardzo kobiecy, zmysłowy, 'z pazurem' - kobiety uwielbiają ten zapach,...

'Rozpaczałam. Załamałam się' - Marina Łuczenko-Szczęsna po raz pierwszy tak szczerze o swojej chorobie

Kobieta,
,
, tagi: wywiad, Marina Łuczenko Szczęsna, choroby gwiazd
Choć zarzuca się jej, że nad nową płytą pracowała zbyt długo, Marina miała poważne powody, aby premierę nowego krążka odłożyć na później. W wywiadzie dla "Vivy" opowiedziała o chorobie, która wydłużyła czas przygotowań do premiery...

Marina Łuczenko-Szczęsna w szczerym wywiadzie dla tygodnika "Viva!" po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o utracie głosu. U piosenkarki zdiagnozowano polip na fałdzie głosowym, przez co Marina zaczęła mieć problemy z górnymi partiami wokalnymi. Okazało się, że niezbędna jest operacja, którą piosenkarka przeszła w Stanach Zjednoczonych. Wykonał ją chirurg Steven Zeitels, który operował m.in. Adele oraz Cher.

Czułam, jakby to był koniec. Rozpaczałam, załamałam się. Próbowałam wszystkich naturalnych metod leczenia, by w każdy możliwy sposób uniknąć interwencji chirurga, ale niestety była ona nieunikniona - przyznała Marina.

Marina Łuczenko-Szczęsna o utracie głosu

Choć operacja była ryzykowna i nie gwarantowała, że Marina w pełni odzyska dawny głos, na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem. Po zakończeniu leczenia Marina i Wojtek przebywali w Los Angeles, ale zanim Marina całkowicie odzyskała głos musiało minąć dużo czasu.

Przez dwa tygodnie po operacji w ogóle zakazano mi mówić. Porozumiewałam się więc trochę na migi bądź pisałam w telefonie, co chcę powiedzieć. Starałam się nie robić dramatu, ale miałam świadomość, że chodzi o moją przyszłość. Po dwóch tygodniach milczenia lekarz pozwolił mi stopniowo wypowiadać kilka słów. Pamiętam ten moment. Bardzo bałam się, jak będzie brzmiał mój głos po operacji i czy w ogóle będzie brzmiał, bo przecież lekarz nie dawał takiej gwarancji - Marina wyznała w wywiadzie dla magazynu "Viva!"

Po operacji Marina Łuczenko-Szczęsna zmuszona była zrobić sobie przerwę od show-bizesu, a z nową płytą powróciła dopiero po sześciu latach. Cały wywiad z Mariną Łuczenko-Szczęsną przeczytacie w nowym wydaniu dwutygodnika "Viva!".

Zobacz także: Ta długość płaszcza zawsze skraca sylwetkę. Czy Marinie Łuczenko-Szczęsnej udało się tego uniknąć?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:50

Zobacz także

Nasze propozycje