Poprzedni artykuł: Mężczyźni tego nienawidzą. Natychmiast przestań robić to przez seksem! Następny artykuł: KAZIMIERNIKEJSZYN - festiwal inny niż wszystkie

Marina niczym Lewandowska? Gwiazda błyskawicznie wróciła do formy sprzed ciąży

Kobieta,
,
, tagi: Marina Łuczenko Szczęsna, gwiazdy w ciąży
Od porodu Mariny minęły niecałe dwa tygodnie, a na najnowszych zdjęciach piosenkarki nie widać śladów ciąży. Tylko spójrzcie!

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny swoje pierwsze dziecko powitali na świecie 30 czerwca 2018 roku, a tą szczęśliwą informacją podzieli się z fanami kilka dni później. Przez pewien czas Marina była nieobecna w swoich mediach społecznościowych, ale teraz opublikowała zdjęcie, na którym widzimy, jak wygląda po ciąży. Bez niespodzianek - zaledwie dwa tygodnie po urodzeniu Liama, piosenkarka wygląda niemal identycznie, jak przed ciążą. Co prawda na zdjęciu nie widzimy całej sylwetki, ale gwiazda sprawia wrażenie bardzo szczupłej.

Marina pokazała zdjęcie po porodzie

Kilka dni po porodzie Marina na swoim Insta Story opublikowała zdjęcia posiłków z diety pudełkowej, które wywołały wiele pytań o jej dietę odchudzającą. Piosenkarka przyznała, że nie zależy jej na utracie wagi, a po prostu dba o zdrową dietę ze względu na karmienie.

Kochane, pytacie mnie o moją dietę. Absolutnie nie jest to dieta odchudzająca, tylko dla mam karmiących - możemy przeczytać na Stories Mariny.

Wszystko wskazuje na to, że idealny wygląd Mariny po ciąży to po prostu zasługa natury. Niektóre kobiety do formy sprzed ciąży wracają błyskawicznie i nie muszą być na restrykcyjnych dietach, ani wykonywać ciężkich treningów. Marinie pozostaje tylko pozazdrościć. Czyżby miała wrócić do formy tak szybko, jak Anna Lewandowska?

Zobacz także: Marina w sukience z sieciówki! Kosztuje tylko 139 zł i nadal jest w sklepach

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 04:07

Zobacz także

Nasze propozycje