Poprzedni artykuł: Uwaga, w stałym związku kobiety tracą ochotę na seks. Dlaczego tak się... Następny artykuł: Anna Lewandowska opowiada o diecie podczas okresu. Nie uwierzycie w je...

To ona będzie druhną Meghan Markle! Czyżby miała przyćmić pannę młodą?

Po ślubie Kate i Williama, druhna księżnej - Pippa Middleton stała się osobą rozpoznawalną na całym świecie. Czy podobny los czeka na Jessikę Mulroney, przyszłą świadkową Meghan Markle?

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń 2018 roku. Przypomnijmy, że para pobierze się już 19 maja. Bliski termin wielkiej uroczystości potęguje częstotliwość pojawiania się kolejnych informacji związanych ze ślubem. Typuje się już projektanta sukni ślubnej Meghan, a sama kreacja ma kosztować aż 2 miliony! Obecnie z kolei wszyscy mówią o druhnie Meghan, którą ma być jej wieloletnia przyjaciółka - Jessica Mulroney.

Zanim Meghan stała się częścią rodziny królewskiej, dziewczyny spędzały ze sobą wakacje. W 2016 r. bawiły razem na Capri:

Zobacz także: Oto ulubiona szminka nude Meghan Markle. Tez się w niej zakochacie

Jessica Mulroney - to ona będzie druhną Meghan Markle?

O tym, że to właśnie Jessica Mulroney będzie druhną Meghan informują brytyjskie tabloidy. Nie są to informacje potwierdzone przez dwór królewski, ale wszystko wskazuje, że okażą się prawdziwe - Meghan i Jessikę łączy wieloletnia przyjaźń.

Jessica jest dla Meghan nie tylko najlepszą przyjaciółką, ale też wyrocznią stylu, służącą jej za nieustanną inspirację - zdradza informator brytyjskiego The Sun.

Kim jest Jessica Mulroney?

37-letnia Jessica Mulroney w żadnym razie nie jest osobą anonimową. W Kanadzie jest bardzo popularna i uchodzi za tamtejszą ikonę stylu. Jessica zawodowo zajmuje się public relations, doradza w kwestii wizerunku żonie premiera Kanady, a nawet... organizuje śluby. Bardzo możliwie, że ślubna stylizacja Meghan będzie w pewnym stopniu kontrolowana przez Jessikę.

Brytyjskie tabloidy już teraz zapowiadają, że piękna Jessica ma szansę przyćmić Meghan w dniu ślubu. Podobnie było przecież z Pippą Middleton, o której po ślubie Kate i Williama mówiono równie często, co o parze książęcej. Wszystko przez... zgrabne pośladki w opiętej satynowej sukni. Pippa błyskawicznie stała się w Wielkiej Brytanii prawdziwą gwiazdą.

Czy i na Jessikę spadnie fala popularności?

Zobacz także: Te gwiazdy na ślub malowały się same! Wśród nich Kate Middleton oraz Marina

Źródło zdjęć: ONS, Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 kwietnia 2019, 18:53

Zobacz także

Nasze propozycje