Poprzedni artykuł: Wiosenny konkurs! Wygraj kolację z Natalią Siwiec i... Następny artykuł: Parodia 'Weź nie pytaj' podbija internet! Kobieca wersja znanej piosen...

Meghan Markle niechcący zdradziła płeć dziecka? Ta wypowiedź nie pozostawia złudzeń

"Rośnie we mnie mała feministka" - padło z ust Meghan Markle w Dzień Kobiet. Czyżby księżna niechcący zdradziła, że urodzi... księżniczkę?

Narodziny kolejnego "royal baby" zbliżają się wielkimi krokami. Meghan Markle prawdopodobnie urodzi na początku kwietnia, a spekulacja na temat płci oraz imion dziecka nie mają końca. Brytyjskie media rozpisywały się na temat pierścionków, które miały zdradzać płeć oraz koloru dominującego na "baby shower", który przyjaciółki Meghan zorganizowały w Nowym Jorku. Wszystko wskazuje na to, że domysły ucięła właśnie... sama księżna.Meghan Markle wzięła udział w panelu dyskusyjnym, który zorganizowano w Dzień Kobiet. Księżna Sussex podczas wypowiedzi niefortunnie dobrała słowa dotyczące płci dziecka. 

Meghan Markle mówi o płci dziecka

Podczas dyskusji Meghan została zapytana o to, jak czuje się z coraz większym brzuszkiem. Jej odpowiedź była dość zaskakująca.

Bardzo dobrze. To zabawne, bo właśnie żartowałam kilka tygodni temu, gdy zobaczyłam film dokumentalny na Netflixie o feministkach, i jedną z rzeczy, które powiedziały podczas ciąży było: „Czuję, że rośnie we mnie feministka” - powiedziała Meghan. 

Zaraz po wygłoszeniu tych słów Meghan prawdopodobnie zdała sobie sprawę, że będą odebrane jednoznacznie. To właśnie dlatego szybko próbowała wybrnąć z sytuacji i zaczęła przekonywać, że niezależnie od tego czy urodzi chłopca czy dziewczynkę będzie wychowywać potomka uświadamiając go o równouprawnieniu.

Mimo próby ratowania sytuacji wydaje się być już pewne, że Meghan urodzi dziewczynkę. Warto nadmienić, że podobne spekulacje nie miały miejsca w czasie ostatniej ciąży Kate Middleton - księżna nie pozwoliła sobie na nieostrożne komentarze, a płeć dziecka była dla Brytyjczyków zgodnie z tradycją - niespodzianką.

Zobacz także: Ta kobieta chciała upodobnić się do Meghan Markle. Na operacje plastyczne wydała już 100 tysięcy złotych

Zdjęcia: EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2019, 21:48

Nasze propozycje