Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży! Radosną nowinę ogłosił Robert L... Następny artykuł: Bieniuk zostanie po raz czwarty ojcem! "Jarek uznał to za problem" - t...

Jak kiedyś wyglądała Magda Pieczonka? Niewiarygodna metamorfoza makijażystki

Kobieta, , tagi: Magda Pieczonka
Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniła się Magda Pieczonka. Na starych zdjęciach popularna makijażystka wygląda zupełnie inaczej...

Magdalena Pieczonka to bardzo znana i lubiana makijażystka gwiazd, przez wielu uważana za guru w temacie wizażu. To właśnie ją nagrodziłyśmy tytułem "Makijażystki 18-lecia" podczas urodzin naszego portalu.

W ręce Magdy często i chętnie oddają się m.in. Natalia Siwiec, Izabela Janachowska czy Maffashion. Wizażystka niedawno wydała swoją książkę "Twój make-up z gwiazdami", gdzie zdradza tajniki swojego fachu. Magda pracuje w zawodzie wielu lat, ale prawdziwą popularność zapewniły jej tutoriale makijażowe, które zaczęła publikować jako jedna z pierwszych wizażystek w Polsce.

Magdalena Pieczonka - stare zdjęcia

Dzięki temu, że Magda Pieczonka od dawna jest aktywną wizażystką, w zakamarkach internetu można odnaleźć jest zdjęcia sprzed lat. Nie była jednak wtedy tak znana jak teraz, stąd zapewne niewiele osób wie, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu. A zmieniła się bardzo! Tak Magda Pieczonka wyglądała w 2014 roku:

Magdalena Pieczonka - czy przeszła operacje plastyczne?

Magdalena Pieczonka przeszła sporą metamorfozę. Część to z pewnością kwestia mocniejszego makijażu, ale można przypuszczać, że poddała się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Jej usta wydają się o wiele większe, a nos z kolei zdecydowanie smuklejszy. Na korzyść jej urody z pewnością zadziałało rozjaśnienie włosów do stylowego blondu o chłodnym tonie. Dużą różnicę z wyglądzie dodatkowo zapewniły przedłużone rzęsy.

Warto zwrócić także uwagę na fakt, że Pieczonka przez lata prawdopodobnie schudła kilka kilogramów, co także widocznie wpłynęło na jej wygląd. Jak podoba wam się metamorfoza Magdaleny Pieczonki? 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram, pozostałe: EAST NEWS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 listopada 2019, 12:00

Nasze propozycje