Poprzedni artykuł: Antykoncepcja dla mężczyzn to nie MIT! Tylko czy my zniesiemy te efekt... Następny artykuł: Muzułmanka po raz pierwszy ambasadorką marki kosmetycznej!

Milionowa recenzja w katalogu KWC! Dziękujemy i... nagradzamy milionową recenzję! A kto ją napisał?

Kobieta, , tagi: kwc
Tak! W katalogu Kosmetyk Wszech Czasów mamy już 1 MILION recenzji! Z tej okazji postanowiliśmy również nagrodzić recenzentkę, która napisała w KWC milionową opinię. Świętujemy!

Ponad 280 recenzji dziennie dodawanych do stale rosnącej bazy produktów kosmetycznych - tak niezmiennie od lat wygląda codzienność w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. KWC to ponad 90 tysięcy recenzentek i recenzentów, którzy dzielą się swoją opinią na temat kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych. To prawie 65 tysięcy produktów, do których codziennie dołącza średnio 20 nowości kosmetycznych.

Pierwsza recenzja w katalogu KWC została dodana niemal 15 lat temu, 14 grudnia 2001 roku do popularnego podkładu marki Max Factor. Dzisiaj świętujemy już milionową recenzję! Jak ten czas leci!

Dziękujemy! Każdej i każdemu z Was, Recenzentkom i Recenzentom! To Wasza pasja do kosmetyków, zaangażowanie i chęć dzielenia się opinią stoją za tak ogromnym sukcesem katalogu Kosmetyk Wszech Czasów! Milion recenzji w katalogu KWC oznacza, że nie tylko nie słabnie Wasz zapał do dzielenia się opinią i wiedzą, ale wręcz, że przybieracie na sile. KWC ma coraz więcej nowych i niezwykle aktywnych recenzentek, coraz więcej recenzji i nowych produktów.

Milionowa recenzja, comiesięczny konkurs na Najaktywniejszą Recenzentkę, Wasza kreatywność w katalogu oraz hojnie rozdawane pochwały dla ulubionych recenzentek, tylko utwierdzają Nas w przekonaniu, że Wizażanki chcą dzielić się swoimi przemyśleniami na temat testowanych kosmetyków i akcesoriów oraz nieustannie szukają swojego kosmetycznego Graala

Kto zatem "zrobił pierwszy milion" w KWC? Uwaga, uwaga... Milionową recenzję w katalogu KWC otrzymał długotrwały podkład do twarzy Lasting Finish Nude 25HR Foundation marki Rimmel.  

A autorką milionowej recenzji w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów jest: sandi708

Sprawdź treść recenzji - KLIKNIJ TUTAJ

Gratulujemy i życzymy miliona kosmetycznych nowości, miliarda pochwał recenzji w KWC i przede wszystkim nieustającej weny do pisania recenzji!

Sandi708 otrzymuje od nas podręczny zestaw każdej recenzentki, czyli tablet firmy Kruger&Matz, wizażowe gadżety i kosmetyki. Mamy nadzieję, że paczucha przypadnie do gustu! 

Jeszcze raz gratulujemy!

Obstawiamy, kiedy na liczniku w katalogu zobaczymy drugi milion? :)

Z okazji milionowej recenzji przygotowaliśmy fajną infografikę, w której znajdziecie sporo ciekawych liczb na temat KWC :)

 

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 20:01

Zobacz także

Nasze propozycje