Poprzedni artykuł: Marcin Prokop pokazał archiwalne zdjęcie! Internauci: 'Byłeś wybrykiem... Następny artykuł: Sara Boruc-Mannei opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Internauci...

W 'Milionerach' padła główna wygrana! Pytanie o milion wcale nie było trudne

Kobieta, , tagi: milionerzy
To już trzecia główna wygrana w historii teleturnieju "Milionerzy". Kim jest zwyciężczyni i jak brzmiało ostatnie pytanie?

Główna wygrana w programie "Milionerzy" padła po raz trzeci w historii emisji programu. Do tej pory udało się zwyciężyć Krzysztofowi Wójcikowi (2010 rok) oraz w marcu biegłego roku - Marii Romanek. Teraz do grona milionerów dołączyła Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska, która odpowiedziała poprawnie na wszystkie dwanaście pytań zadanych jej w programie.  

Hubert Urbański przedstawił uczestniczkę w następujący sposób - "Miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, znająca biegle Łacinę i Grekę". Katarzyna Kant-Wysocka na co dzień jednak nie pracuje w zawodzie, bo zajmuje się marketingiem. 

"Milionerzy" 2019 - pytanie o milion

14 marca 2019 roku na ekranach telewizorów mogliśmy oglądać drogę Kant-Wysockiej do pytania o milion. Ostatnie pytanie w odróżnieniu od poprzednich nie wydawało się arcytrudne. Pani Katarzyna zapewniła sobie wygraną w programie, bo znała odpowiedź na następujące pytanie:

Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest:

A) wniebowzięcie Matki Bożej,

B) zmartwychwstanie Jezusa,

C) śmierć Jezusa na krzyżu,

D) zesłanie Ducha Świętego.

Poprawną odpowiedzią był punkt C i tak też odpowiedziała uczestniczka. Pani Katarzyna od wygranego miliona będzie musiała zapłacić 10 procent podatku. Z częścią miliona będzie się więc musiała pożegnać, ale i tak jest czego zazdrościć. ;)

Zobacz także: Doda wyśmiewa uczestniczkę programu "Milionerzy". Chodzi o... jej makijaż

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

6 kwietnia 2020, 20:07

Nasze propozycje