Poprzedni artykuł: Szokujące wyznanie Barbary Kurdej-Szatan. Przez chorobę nie może mieć... Następny artykuł: Nareszcie! Zosia Ślotała zdradziła płeć dziecka

Smutna wiadomość dla fanów M jak miłość. Nie żyje Witold Pyrkosz

Kobieta, , tagi: m jak miłość, witold pyrkosz
To bardzo smutna wiadomość dla wszystkich fanów serialu "M jak miłość". W wieku 90 lat zmarł Witold Pyrkosz, odtwórca roli Lucjana Mostowiaka.

Witold Pyrkosz nie żyje. Ta smutna wiadomość pojawiła się na oficjalnym fanpage'u serialu "M jak miłość", informację potwierdziło również TVP Info. Aktor odszedł w wieku 90 lat. 

Odszedł cudowny Człowiek, nasz wspaniały Mistrz i wielki Przyjaciel. A wraz z nim odeszła cząstka każdego z nas... Pozostaje ogromna pustka, nieopisany smutek i żal. Dziękujemy Ci Witku za każdą piękną chwilę. Będziemy bardzo tęsknić i nigdy nie zapomnimy - napisano na Facebooku "M jak miłość". 

Witold Pyrkosz nie żyje 

Aktor pierwszy raz na dużym ekranie pojawił się w 1956 roku w filmie Jerzego Kawalerowicza - "Cień". Witold Pyrkosz nazywany był często "królem polskich seriali". Doskonale znamy go z produkcji "Janosik",  "Alternatywy 4", czy "Czterej pancerni i pies". Przez ostatnie lata wcielał się w rolę Lucjana Mostowiaka w serialu "M jak miłość". Śmierć Witolda Pyrkosza to wielka strata dla aktorstwa. 

Miał olbrzymie poczucie humoru. Wytwarzał wokół siebie dobrą energię - wspominał aktorka Jerzy Trela w rozmowie z TVN24.

Rodzinie i przyjaciołom aktora składamy szczere kondolencje.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 14:14

Zobacz także

Nasze propozycje