Poprzedni artykuł: Gwiazdy bawią się i ćwiczą podczas imprezy Rexony! Następny artykuł: 7 niezapomnianych metamorfoz gwiazd na ekranie

Nie wstydź się niedoskonałości skóry. Zobacz #thighreading!

W Internecie zapanował nowy trend na pokazywanie swoich niedoskonałości skóry #thighreading. Akcja, którą zainicjowała jedna z użytkowniczek Twittera uświadamia, że piękne ciała modelek i aktorek pokazywanych w mediach nijak mają się do rzeczywistości.
thighreading

Na zdjęciu: Nogi dziewczyn, które nie wstydziły się pokazać swoich niedoskonałości. Źródło: instagram.com/cricexx, instagram.com/nikkitann.

Nowy trend w Internecie #thighreading

Wystylizowany świat XXI wieku określa idealny wizerunek kobiecego ciała. Często to, co odbiega od kanonów piękna, jest nieakceptowane. Jednak wiadomo, że nie każdy jest idealny. Posiadasz niedoskonałości? To normalne. Nie popadaj w kompleksy. Grunt to czuć się dobrze w swoim ciele. Ostatnio w mediach społecznościowych narodziło się wiele ciekawych akcji. #Multimasking mający na celu rozpropagowanie sposobu pielęgnacji i techniki nakładania maseczek na twarzy. Trend #thepowerofmakeup, który wypromowała blogerka Nikkie De Jaggier, pokazując w jaki sposób makijaż potrafi zmienić wygląd. Natomiast blogerka Em Ford, wywołała burzę po tym, jak zakryła makijażem silny trądzik. Usłyszała krytyczne opinie, że udaje kogoś innego, skrywając twarz pod mocnym makijażem. Blogerka postanowiła sprzeciwić się negatywnym komentarzom i stworzyła #youlookdisgusting. Teraz przyszedł czas na #thighreading. Akcja polega na publikowaniu zdjęć z niedoskonałościami skóry.

thighreading

Od lewej zdjęcie rozstępów inicjatorki #thighreading, obok zdjęcia z Instagrama ciała dziewczyn z rozstępami i bliznami.

Hasztag założyła princess_labia. Dziewczyna opublikowała zdjęcie swoich głębokich i wstydliwych rozstępów. Była ciekawa jak odbiorą ją inni ludzie. Pod zdjęciem rozstępów poprosiła internautów o udostępnianie zdjęć z mankamentami skóry. Akcja okazała się strzałem w dziesiątkę i social media przepełniły się zdjęciami ciał pokrytych rozstępami, bliznami i cellulitem. Setki odpowiedzi na #thighreading uświadamia, że wiele osób czuje potrzebę, by mówić o problemie. Czy to koniec ery wyretuszowanych, idealnych ciał?

Co sądzicie o akcji pokazywania swoich niedoskonałości? Zdecydowałybyście się na opublikowanie zdjęcia?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 16:24

Zobacz także

Nasze propozycje