Poprzedni artykuł: Niepokojące doniesienia o Katie Holmes - gwiazda schudła 10 kg w 2 tyg... Następny artykuł: Ta influencerka jest tak ładna, że ludzie… tatuują sobie jej twarz

Lila Grace Moss piękniejsza od matki? Obie kobiety zachwycają urodą

Kobieta,
,
, tagi: kate moss
Kate Moss coraz częściej pokazuje się ze swoją dorastającą córką. Czy Lila Grace pójdzie w ślady sławnej mamy?

Kate Moss już w wieku 15 lat stawiała pierwsze kroki w modelingu, by później zawładnąć nim na dobre - stała się ikoną i muzą wielu projektantów. Teraz, 45-letnia top modelka od kilku lat jest już na emeryturze, jednak jej nazwisko wcale nie schodzi z ust wszystkich w branży. Nadal zapraszana jest na liczne pokazy w roli gościa, i co więcej, chętnie zabiera na nie swoją dorastającą córkę.

Źródło: EastNews

Zobacz także: Kate Moss widocznie przytyła. Nie jest już tak szczupła, jak kiedyś 

Kate Moss i jej 16-letnia córka Lila Grace

Jeśli ktoś ma zastąpić Kate Moss w modelingu, to zdecydowanie będzie to jej 16-letnia córka Lila. To piękna, długonoga blondynka, która urodę i figurę zdecydowanie odziedziczyła po matce. Nastolatka ma już na swoim koncie współpracę z Marc Jacobs Beauty, a rok temu wystąpiła także na okładce magazynu Dazed, którego właścicielem jest jej ojciec. 

Lila pozując z Kate nie ustępuje jej urodą. Ma charakterystyczną buzię, pełne usta i naturalne blond włosy. Niepokoić może jedynie jej wzrost - jest niższa od matki, która i tak, jak na top modelkę mierzy wyjątkowo mało, bo tylko 172 cm. 

Źródło: EastNews

Na oficjalnych wyjściach Lila obraca się w towarzystwie nie tylko swojej matki, ale także obecnych top modelek. Na prezentacji najnowszej kolekcji Longchamp chętnie pozowała do zdjęć u boku Kendall Jenner.

Źródło: EastNews

Czy Lila Grace powtórzy sukces mamy? Kate z pewnością by tego chciała.. My mamy tylko nadzieję, że mała Moss będzie stronić od papierosów, używek i alkoholu, w odróżnieniu od jej sławnej matki, gdy była w jej wieku. Problemy z używkami z pewnością nie pomagały jej w pracy oraz nie dodawały urody. 

Źródło zdjęcia głównego: EastNews

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 22:14

Nasze propozycje