Poprzedni artykuł: Jak wygląda partner Mandaryny? Ma zdecydowanie lepsze ciało od Michała... Następny artykuł: Kierunek wakacje! O czym pamiętać planując wyjazd?

Natalia Siwiec przeszła korektę nosa?

Kobieta,
,
, tagi: makijaż, konturowanie twarzy, Natalia Siwiec, operacja plastyczna
Natalia Siwiec chętnie dzieli się swoimi trikami, dzięki którym wygląda pięknie i młodo. Czyżby tym razem przesadziła z poprawianiem twarzy bardziej inwazyjnymi metodami?

Natalia zawsze pokazuje się w nienagannym makijażu. Tym razem dodała selfie z podpisem „Kiedy pomaluje cię ciotka @magdapieczonkamakeup” wskazując na swoją przyjaciółkę-wizażystkę. Internauci dopatrzyli się jednak czegoś więcej niż nienagannego makijażu na twarzy celebrytki.

Natalia Siwiec - operacja nosa  

Obserwujący dopatrzyli się… rzekomej korekcji nosa Natalii. Ich zdaniem, już na pierwszy rzut oka widać blizny przy skrzydełkach nosa. Czy faktycznie mają rację, czy to może dobre konturowanie wyszczupliło jej nos? Zobaczcie sami:

Zobacz także: Polka pokazała efekty nieudanej operacji nosa. Jest krzywy i... lecą z niego łzy

Znaleźliśmy starsze zdjęcia Natalii, na których jej nos faktycznie wygląda na większy. Może wtedy jeszcze nie korzystała z usług swojej wizażystki?

Zobacz także: Natalia Siwiec zaliczyła makijażową wpadkę? Nowa stylizacja brwi nie była dobrym pomysłem

Internauci nie pozostawiają na Siwiec suchej nitki, twierdząc, że upodabnia się do innych celebrytek, poddając się kolejnym zabiegom.

Nie podobna do siebie. Dlaczego zrobiłaś operacje noska? Miałaś taki piękny....wtedy byłaś wyjątkowa.

Internauci wskazują także na to, że Julia Kuczyńska, czyli Maffashion oraz Natalia Siwiec są posiadaczkami identycznych nosów. Pytanie brzmi, czy to zasługa tego samego wizażysty, czy może tego samego chirurga plastycznego? Myślicie, że Natalia Siwiec naprawdę poddała się operacji?

Zobacz także: Chodzą do najgorzej ocenianych makijażystów. Dlaczego? 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:23

Nasze propozycje