Poprzedni artykuł: Już wiadomo kiedy urodzą Pippa i Kate! Znana jest także płeć ich dziec... Następny artykuł: Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski nie są już parą! Co się stało?

Magdalena Mielcarz odpowiada na falę krytyki, z którą spotkała się po swojej metamorfozie

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd, magdalena mielcarz
"Jestem zmęczona ubieraniem się w krótkie spódnice, doklejaniem rzęs, ubieraniem się na Barbie" - mówi Magdalena Mielcarz i ucina złośliwe komentarze na temat swojego nowego wyglądu. Brawo!

Metamorfoza Magdaleny Mielcarz to bez wątpienia jeden z najgorętszych tematów w show-biznesie ubiegłego tygodnia. Gwiazda na imprezie organizowanej przez Fashion Magazine zaprezentowała zupełnie nową fryzurę, oryginalny makijaż oraz nowy styl.

Magdalena zdecydowała się na krótkie cięcie włosów, platynowy blond oraz rezygnację z mocnego makijażu. Duża zmiana w jej wyglądzie spowodowała niestety falę negatywnych komentarzy, a wszystkie sprowadzały się do tego, że nowy wizerunek ją... oszpeca. Najdalej w swoich uwagach poszedł "Fakt", który artykuł o przemianie aktorki, modelki i piosenkarki zatytuował "Coś ty sobie zrobiła". Gwiazda nie pozostała na to obojętna i na swoim Instagramie umieściła wymowny wpis. 

Magdalena Mielcarz o swojej metamorfozie

W odpowiedzi na artykuł, który ukazał się w dzienniku "Fakt" Magdalena Milecarz napisała:

My, Kobiety, jesteśmy uczone od małego spełniać pewne oczekiwania, zachowywać się i wyglądać w określony sposób. Jestem zmęczona ubieraniem się w krótkie spódnice, doklejaniem rzęs, ubieraniem się na "Barbie", spełnianiem czyiś oczekiwań, tańczeniem jak mi zagrają.. Nie jestem małą dziewczynką tylko dojrzałą kobietą, ubieram się jak chcę, mauję jak chcę, mówię co myślę. Dzisiaj spełniłam SWOJE oczekiwania. Życzę, abyście i Wy kiedyś mogły pracować i żyć na własnych zasadach - czytamy pod postem Magdaleny Mielcarz. 

Postawę Magdaleny Mielcarz poparła m.in. Kinga Rusin, która w komentarzu pod postem napisała:

A mi tam podoba się Twój nowy "look"! Bez wydętych warg i napchanych czymś policzków, bez sztucznych rzęs i domalowanych brwi... Jest z jajem! #girlspower - napisała Kinga Rusin. 

A co wy myślicie o metamorfozie Magdaleny Mielcarz? 

Zobacz także: Agnieszka Więdłocha zmieniła fryzurę i postawiła na... blond. Jak teraz wygląda?

Testuj kosmetyków za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:56

Zobacz także

Nasze propozycje