Poprzedni artykuł: Uwolnij fantazję z SodaStream - wyniki konkursu! Następny artykuł: 10 filmów, za które kochamy Meryl Streep

Wygodne sprzątanie z odkurzaczem PowerPro Duo Philips

Kobieta, , tagi: Philips, odkurzacze, sprzątanie
Odkurzanie może być szybkie, proste i przyjemne – udowadnia to nowy odkurzacz PowerPro Duo Philips. Sprawdź dlaczego tak mnie zachwycił!
odkurzacz PowerPro Duo Philips

Za co go uwielbiam? Przede wszystkim za brak plączącego się pod nogami kabla. Docenią go także osoby, które mają bardzo duże mieszkania czy domy i dla których standardowy kabel jest zawsze za krótki i w każdym pomieszczeniu trzeba przepinać odkurzacz.

Świetnym rozwiązaniem jest również połączenie 2 różnych odkurzaczy w 1. Tym tradycyjnym odkurzymy całe mieszkanie, a niewielkim, ręcznym z łatwością sprzątniemy okruszki chleba, rozsypaną kaszę, sierść zwierząt czy stłuczone szkło. Możemy odkurzyć nim kanapę, fotele, półki i wnętrze szuflad (genialne rozwiązanie podczas wiosennych porządków – przetestowałam, polecam!). Świetnie sprawdzi się także do odkurzania samochodu!

odkurzacz PowerPro Duo Philips

Odkurzacz PowerPro Duo Philips dzięki technologii PowerCyclone ma wysoką moc ssania, a przy tym jest zaskakująco cichy. Zajmuj naprawdę niewiele miejsca – można schować go na przykład za drzwiami lub w kącie kuchni.

Bardzo podoba mi się również jego czyszczenie. Jest bezworkowy, czyli  bardziej higieniczny niż zwykły odkurzacz. Brud zbiera się w specjalnej komorze – po każdym użyciu odkręcam ją i opróżniam nad koszem. Co więcej można ją umyć! Pojemnik jest przezroczysty – jeśli upadł ci na podłogę jakiś drobiazg z pewnością go odnajdziesz ;)

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 01:47

Zobacz także

Nasze propozycje