Poprzedni artykuł: Magazyn Be Active - wydanie grudniowe już w sprzedaży! Następny artykuł: 'Ryczałam jak bóbr' - wyjątkowo szczery wywiad Anny Lewandowskiej

Tak wygląda tata Rafała Maślaka. Już wiemy po kim Mister odziedziczył takie geny!

Kobieta,
,
, tagi: Rafał Maślak
Czy również ma szansę zrobić karierę w show-biznesie? ;) Naszym zdaniem w roli dojrzałego modela sprawdziłby się doskonale!

Jak wygląda tata Rafała Maślaka - Tomasz Maślak? Okazuje się, że równie przystojny (jeśli nie bardziej!) co jego syn. Fani Mistera Polski uważają nawet, że wyglądają, jak bracia! O tacie  Rafała zrobiło się głośno po tym, jak wspólnie z synem reklamował garnitury, ale fotografie Tomasza Maśka regularnie wzbudzają sensację na Instagramie. 

"Tata lepszy od syna" - to jeden z komentarzy pod zdjęciem Tomasza Maślaka. 

"Synek jeszcze musi poczekać by tak przyciągać jak Tatuś. Odradzałbym wspólnych zdjęć" - napisała jedna z fanek pod zdjęciem Tomasza i Rafała. 

"Jest Pan jak wino" - komplementowała Tomasza Maślaka jedna z użytkowniczek. 

Tomasz Maślak - kim jest ojciec Rafała Maślaka?

Tomasz Maślak ma 47 lat i pracuje jako kierowca ciężarówki. Dzięki karierze syna także i jemu udało się spróbować sił w roli modela i wspólnie z Rafałem wystąpił w kampanii polskiej marki odzieżowej PAWO. Więcej zdjęć Tomasza Maślaka znajdziecie w naszej galerii. Kto waszym zdaniem jest bardziej przystojny? Rafał, a może jednak jego tata? ;)

Zobacz także: Trudno w to uwierzyć, ale zdjęcia nie kłamią. Mama Maćka Musiała wygląda, jak jego siostra!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęć: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:27

Zobacz także

Nasze propozycje