Poprzedni artykuł: Finał "ŚOPW": skandaliczne zachowanie Adama. Jak mógł tak potraktować... Następny artykuł: Tak Rozenek-Majdan wygląda na chwilę przed porodem

Oliwia z "ŚOPW" jest w ciąży! Rodzić będzie lada moment

Kobieta,
,
, tagi: Ślub od pierwszego wejrzenia
W finale programu nie zdradzili ani słowa, ale prawda wyszła na jaw. Oliwia i Łukasz spodziewają się pierwszego dziecka!

Finał czwartego sezonu "ŚOPW" zaskoczył szokującym zachowaniem Adama, który źle potraktował Asię. Pozostałe pary w finale pozostały w cieniu i opowiadały jedynie o tym, że są szczęśliwe w małżeństwach. Okazuje się, że Oliwia i Łukasz skrywali przed widzami ważną wiadomość - wyszło na jaw, że... spodziewają się dziecka. 

"ŚOPW" - Oliwia i Łukasz spodziewają się dziecka

Małżeństwo w finale programu nie wspomniało o tym, że ich rodzina niebawem się powiększy. Ostatecznie wspaniałą wieścią podzielił się Łukasz na swoim Instagramie, a o szczegółach opowiedział w rozmowie z Party.pl. Co najbardziej zaskakujące - Oliwia jest już w 9. miesiącu ciąży!

Nadal jesteśmy małżeństwem. Z każdym dniem coraz bardziej zgranym małżeństwem. Oliwia jest w 9. miesiącu ciąży. Na dniach maleństwo przyjdzie na świat. Kilka dni temu minął termin porodu - wyjawił Łukasz w rozmowie z reporterką Party.pl

Łukasz w rozmowie z portalem Party.pl wyznał, że ciąża była planowana. Choć nie znają jeszcze płci, powoli wybierają już imię dla potomka. 

Co do płci, to jeszcze nie wiemy. Nie mamy 100% potwierdzenia od żadnego lekarza. Może być wielkie zaskoczenie. Jeśli będzie to dziewczynka, to otrzyma imię Liliana. Co do chłopca... mamy problem. Zbyt dużo było tych propozycji. Myślę, że jak zobaczymy na żywo dziecko, to w tym momencie podejmiemy decyzję - powiedział Łukasz. 

Parze serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” był rozczarowany Oliwią?

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 00:55

Nasze propozycje